Batışehir 2. etabı teslim ediliyor

EGEYAPI Group'un Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat AŞ ile hayata geçirdiği Batışehir projesinin ikinci etabı 12 Ekimde düzenlenecek bir etkinlikle ev sahiplerine teslim edilecek

Batışehir 2. etabı teslim ediliyor

EGEYAPI Group'un Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat AŞ ile hayata geçirdiği Batışehir projesinin ikinci etabı 12 Ekimde düzenlenecek bir etkinlikle ev sahiplerine teslim edilecek.

Batışehirliler evlerine kavuşuyor
EGEYAPI Group, TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ve diğer bir TOKİ iştiraki olan Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş’nin (EPP) işbirliğiyle gerçekleştirdiği BATIŞEHİR projesinin 2’nci etabını 12 Ekim 2014 Pazar günü düzenleyeceği bir dizi etkinlik ile ev sahiplerine teslim ediyor.

Ege Yapı Group Batışehir

Ferhat Göçer konseri
Teslim töreni vesilesiyle gerçekleşen Etkinlikler kapsamında gündüz aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirecek ev sahipleri aynı günün akşamında ünlü sanatçı Ferhat Göçer konserini dinleme şansına kavuşacak.

Diğer projeler yolda
İstanbul Bağcılar’daki 818 bin metrekarelik Batışşehir projesinin sonuna yaklaşan Ege Yapı Group, gelecek dönemde Yedikule, Kağıthane ve Beylerbeyi’nde geliştireceği 700 milyon liralık üç yeni projenin daha yapımına başlayacak. Grubun yeni yatırımları arasında Sarıyer ve Ataşehir Yenisahra’daki yaklaşık 2 bin konutluk kentsel dönüşüm projeleri de yer alacak.

Proje Bilgisi: Batışehir