Batışehir aidat ne kadar?

Batışehir aidat ne kadar? sorusunun cevabı ve proje özellikleri haberimiz detayında yer alıyor

Batışehir aidat ne kadar?

Batışehir aidat ne kadar? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Batışehir 700 milyon lira yatırım bedeli ile Ege Yapı Grup tarafından hayata geçiriliyor. 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar daire seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 39,36 metrekare ile 178,40 metrekare arasında değişiyor.

Batışehir site özellikleri arasında, açık yüzme havuzu, AVM, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, golf alanı, göl, güneşlenme terası, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, okul, restoran, sauna, SPA, süs havuzu, tenis kortu, Türk hamamı ve voleybol sahası yer alıyor.

Batışehir aidat ne kadar?
1+0'dan 5+1 dublekslere kadar her ihtiyaca uygun birbirinden farklı 40 daire tipi ve toplam 3 bin 266 adet konut ile konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan Batışehir'de metrekare başına 1,62 TL ortalamaya sahip aidat ücretleri 147 TL'den başlıyor.

Batışehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan Batışehir Bağcılar'da yer alıyor. İçerisinde Doğa Koleji'nin eğitim verdiği ve For Points by Sheraton'un Batışehir, TEM'den direkt giriş imkânı bulunan, 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye'nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul'un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar'da Atatürk Havalimanı'na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy'den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıktaki konumuyla yaşama kapılarını açtı.

Batışehir iletişim bilgileri
Batışehir Satış Ofisi Adres: Göztepe mah. İstoç Oto Center yanı No:10 Bağcılar / İstanbul
Call Center: 444 5 343 (Türkiye'nin her yerinden)
E-mail: info@batışehir.com
Web: www.batisehir.com

 

Proje Bilgisi: Batışehir