BATIŞEHİR’DEN 2015’E HIZLI GİRİŞ

EgeYapı Group’un Bağcılar’daki projesi Batışehir’de, 2015 yılının ilk kampanyası düzenleniyor. Ocak ayı boyunca sürecek kampanyayla ev alacaklara cazip fırsatlar sunuluyor

BATIŞEHİR’DEN 2015’E HIZLI GİRİŞ

EgeYapı Group tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir'de 2015'in ilk kampanyası başladı. Ocak ayı süresince geçerli olacak kampanya ile banka kredisi kullanmadan yüzde 25 peşinat hemen, yüzde 25 peşinat 1 yıl sonra, kalan tutar için 36 ay yüzde 0 faiz imkanı ile daire sahibi olunabiliyor. Yine banka kredisiz sadece yüzde 15 peşinat ile 60 ay için geçerli olan yüzde 0.69 vade oranıyla firma bünyesindeki ödeme planı seçeneği ile daire veya ofis sahibi olmak mümkün. Banka kredisi kullanacaklar ise yüzde 1 peşinat vererek, yüzde 24 peşinatı 1 yıl sonraya erteleyerek kalanı için 120 aya kadar vade seçeneği ile kredi kullanabiliyor. Yüzde 25 peşinatını hemen vererek kalan tutar için banka kredisi kullananlar da yüzde 10 "peşin satış indirimlerinden" faydalanabiliyor.

40 farklı daire tipi
2013 yılında teslimlerin başladığı projede ilk etabın ardından ikinci etabın da teslimleri gerçekleştirildi. Üçüncü etabın ise teslimleri gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Batışehir'de, 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı 40 daire tipi mevcut. Four Points by Sheraton'ın da faaliyet gösterdiği Batışehir'de cafelerden restoranlara, bankalardan marketlere, 121 adet mağaza ve dükkan da bulunuyor.

Tem'den direkt giriş
TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği noktada konumlu Batışehir'e TEM'den direkt giriş imkânı bulunuyor. Proje, Bağcılar'da Doğan Medya Center'ın hemen karşısında, Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy'den metro ile 15 dakika uzaklıkta yaşama kapılarını açtı.

Proje Bilgisi: Batışehir