Batışehir'den ev alana 'tatil hediyesi'

Ege Yapı Group tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehır'den ev alanlara, İsviçre Alplerinde 4 gece 5 gün sömestir tatili hediye ediliyor

Batışehir'den ev alana 'tatil hediyesi'

Global aylık bir ekonomi dergisinin gerçekleştirdiği sektör araştırmasında ''2014 yılının Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi" olarak açıklanan, EgeYapı Group'un İstanbul Bağcılar'da hayata geçirdiği Batışehir projesi, ev sahibi olmak isteyenlere sıradışı bir kampanya sunuyor.

İsviçre Alp'lerinde tatil
31 Aralık'a kadar geçerli olacak İsviçre Alpleri'ndeki tatil hediyesiyle birlikte yalnızca % 0.69 faiz oranlı ve banka kredisiz 2 bin 299 TL taksitlerle daire sahibi ya da 36 aya varan %0 faiz fırsatından yararlanarak ticari ünite sahibi olunabilecek. Yaklaşan sömestir tatili öncesinde projeden evini alarak Batışehirli olan yatırımcılar, dünyanın en ünlü kış tatili merkezlerinden İsviçre Alpleri'nde 4 gece 5 gün çift kişilik rüya gibi bir tatile çıkacak.

Batışehir Projesi 2015'te teslim edilecek

Batışehir Projesi
1+0'dan 5+1 dubleks dairelere kadar farklı seçenekler sunan Batışehir Projesinde teslim tarihi olarak 2015 yılı gösteriliyor. Batışehir Bağcılar satılık daire büyüklükleri 39.36 metrekare ile 178.40 metrekare arasında değişiyor. Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından Bağcılar'da inşa edilen Batışehir projesinin alışveriş caddesi BatıCadde'de bulunan ticari alanların ihalesi açık artırma usulüyle yapıldı. İhalede 5 saat gibi bir süre içerisinde 150 milyon TL'lik bir ciro elde edildi. Açık arttırma usülü ile gerçekleştirilen ihalede, 121 adet ticari alandan 80 dükkan ve mağaza çıkış fiyatlarından ortalama yüzde 30 değer artışı ile 600 bin TL ve 7 milyon 170 bin TL arasında değişen fiyatlarla satıldı. İhale öncesinde en uygun fiyata sahip olan 166 bin TL değerindeki dükkan, açık artırma sürecinde 696 bin TL' ye yatırımcılar tarafından satın alındı.

Proje Bilgisi: Batışehir