Batışehir'in son etabı Loca satışa hazır

EgeYapı Group ve EPP tarafından yaşama geçirilen Batışehir'in son etabı Loca yatırımcıyla buluşuyor

Batışehir'in son etabı Loca satışa hazır

30 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Emlak Konut ve TOKİ güvencesi ile, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir'in son etabı "Loca" yatırımcıların beğenisine sunuluyor. "Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi" ödülüne sahip Loca'da toplam 521 konuttan oluşan 40 farklı daire tipi yer alıyor.

Batışehir Loca’ya ilişkin olarak değerlendirmede bulunan EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, tamamlandığı zaman 15 bin kişinin yaşayacağı Batışehir’de sona yaklaşmanın heyecanını yaşadıklarını dile getirdi. Kabadayı: "Vizyonumuz doğrultusunda zamana ve ihtiyaçlara uygun, akıllı mühendislik çözümleriyle inşa edilen yaşam alanları kurmaya özen gösterdik, tüm iş süreçlerimizde etik değerlere uygun davranarak yatırımcılar nezdinde her zaman için tercih edilen bir marka olarak konumlandırıldık. Bugünden sonra da tüm faaliyetlerimiz hem sektörü kalkındırmak hem ekonomiye katkı sağlamak hem de yatırımcılarımızın yaşam standartlarını sürekli olarak artırmaya yönelik olacak." dedi.

221 bin TL’den başlayan fiyatlarla 40 farklı daire tipi
Toplam 900 milyon TL yatırımla 3 bin 266 konutun yer aldığı, Doğa Koleji’nin eğitim verdiği ve içerisinde Four Points by Sheraton’un da içinde bulunduğu Batışehir’in son etabı Loca, 521 konuttan oluşuyor.

Alışveriş ve Yaşam Caddesi’nin üzerine inşa edilen ve projenin en prestijli etabı olarak gösterilen Loca’da 39,36 – 178,04 metrekare arasında 221 bin TL’den başlayan fiyatlarla 40 farklı daire tipi yer alıyor. Batışehir; önünden günde 300 bin aracın ve 1 milyona yakın insanın geçtiği, TEM’den direkt giriş imkânı bulunan, 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye’nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da Atatürk Havalimanı’na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy’den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıktaki konumuyla İstanbul’un kalbi niteliğindeki bir lokasyonda yaşama kapılarını açtı.

Proje Bilgisi: Batışehir