Batışehir’in son etabı satışta

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar’da inşa edilen ve yaşamın başladığı Batışehir’in “Loca” olarak adlandırılan son etabı satışa sunuldu.

Batışehir’in son etabı satışta

31 Mayıs 2014 / Posta Gazetesi

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, EgeYapı Group ve EPP tarafından İstanbul Bağcılar’da inşa edilen ve yaşamın başladığı Batışehir’in “Loca” olarak adlandırılan son etabı satışa sunuldu. Toplam 521 konuttan oluşan Batışehir Loca’da konut büyüklükleri 39 ile 178 metrekare arasında değişirken, fiyatlar 221 bin TL’den başlıyor.

Batışehir Loca’ya ilişkin olarak değerlendirmede bulunan EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, tamamlandığı zaman 15 bin kişinin yaşayacağı Batışehir’de sona yaklaşmanın heyecanını yaşadıklarını dile getirerek şunları söyledi: “EgeYapı Group olarak “Değişimin Adı” parolasıyla çıktığımız yolculukta Etik iş anlayışımız, Girişimci kişiliğimiz ve Enerjik kadromuzla Batışehir’in son etabını duyurmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Batışehir ile 2011 yılından bu yana yatırımcılarımıza alışılagelmişin dışında bir yaşam sunuyor, bu doğrultuda da aynı proje içinde farklı ihtiyaçlar doğrultusunda öğelere sahip etaplar inşa ediyoruz. Bu etapların da sonuncusunu Loca olarak adlandırarak yatırımcılarımızın beğenisine sunuyoruz.

Proje Bilgisi: Batışehir