Batışehir kredisiz konut sahibi yapıyor

Konutta Yılın Fırsatı" olarak sunulan Batışehir kampanyası kapsamında özel indirimler de uygulanıyor

Batışehir kredisiz konut sahibi yapıyor

Emlak Konut GYO tarafından Bağcılar’da hayata geçirilen Batışehir projesi kampanyaları devam ediyor. Batışehir indirimlerinden bahsetmeden önce Batışehir projesinin özelliklerine değinelim.

700 milyon yatırım bedeli ile inşa edilen Batışehir teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor. Toplam 3 bin 307 adet bağımsız bölümden meydana gelen Batışehir satılık daire büyüklükleri 39,36 metrekareden başlıyor. Batışehir Evleri stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanıyor. Özellikleriyle de dikkat çeken Batışehir konut sahiplerine yüzme havuzu, fitness center, voleybol sahası, basketbol sahası, sauna, buhar odası, tenis kortu, yürüyüş yolları, oyun alanları ve spor alanları gibi olanakları sunuyor.

Batışehir

12 Ekim 2014 tarihinde Batışehir 2.Etap dairelerin konut sahiplerine teslim edildikten sonra Batışehir kampanyaları bitmedi. Buna göre; Batışehir projesinde banka kredisi kullanarak daire sahibi olmak isteyenler için taksitler 2 bin 297 liradan başlarken banka kredisiz, Emlak Konut GYO güvencesiyle yüzde 0,69 faiz ve yüzde 1'lik KDV avantajı ile de ödeme yapılabiliyor. 120 ay vade ile de ödeme yapılabilen projede Emlak Konut GYO finansmanı kapsamında kefilsiz, banka kredisiz, dosya masrafsız konut almak da mümkün oluyor.

Batışehir nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Batışehir Bağcılar’da inşa ediliyor. Toplam 900 milyon TL yatırımla 3 bin 266 konutun yer aldığı, Doğa Koleji’nin eğitim verdiği ve içerisinde Four Points by Sheraton’un da içinde bulunduğu Batışehir, önünden günde 300 bin aracın ve 1 milyona yakın insanın geçtiği, TEM’den direkt giriş imkânı bulunan, 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye’nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da Atatürk Havalimanı’na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy’den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıktaki konumuyla İstanbul’un kalbi niteliğindeki bir lokasyonda yaşama kapılarını açtı.

Batışehir iletişim bilgileri
Batışehir Satış Ofisi Adres: Göztepe mah. İstoç Oto Center yanı No:10 Bağcılar / İstanbul
Call Center: 444 5 343 (Türkiye'nin her yerinden)
E-mail: info@batışehir.com
Web: www.batisehir.com

Proje Bilgisi: Batışehir