Batışehir’liler Sevgililer Günü’nde Roma’da

EgeYapı Group, Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesinden 4-17 Şubat tarihleri arasında ev alanları Roma tatiline gönderiyor

Batışehir’liler Sevgililer Günü’nde Roma’da

4 Şubat 2013 / emlakwebtv
EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da inşa ettiği Avrupa’nın En İyi Karma Projesi ödüllü Batışehir Projesi, yatay mimari yapısı, sosyal olanaklarının yanı sıra yüzde 1 KDV avantajı ve yüzde 0,49’dan başlayan faiz oranlarıyla yatırımcılara büyük bir fırsat sunuyor.

14 Şubat hediyesi unutulmadı
4-17 Şubat tarihleri arasında Batışehir’den daire alan herkese, EgeYapı Group Roma Tatili hediye ediyor. Çift kişilik 4 gün sürecek seyahatle, .iftler hem yeni evlerini hem de sevgililer gününü kutlayacak.

Doğa Koleji’nde kayıtlar başladı
Batışehir projesi içerisinde yerini alacak olan Doğa Koleji, Batışehir Kampüsü’ndeki hayatına 2013 – 2014 eğitim öğretim yılıyla birlikte başlayacak. Kolej kayıtları ise başladı.

Siz de 15 bin kişinin yaşayacağı Batışehir’in avantajlarına sahip olun
Yatay mimari konseptte inşa edilen Batışehir Projesi’nde 14 farklı tipte toplam 3 bin 250 adet konutun yanı sıra otel – rezidans ve ofislerin yer alacağı Batışehir Premium, Doğa Koleji’nin yer alacağı bir eğitim kompleksi ve çok sayıda önemli markanın da bulunacağı bir açık hava çarşısı bulunacak. Batışehir tamamlandığında 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.batisehir.com

Proje Bilgisi: Batışehir