Batışehir ödeme planı!

Avrupa Yakası'nın en büyük projelerinden olan Batışehir'de konut sahibi olmak isteyenlere mucize gibi bir ödeme planı sunuyor

Batışehir ödeme planı!

Avrupa Yakası'nın en büyük projelerinden olan Batışehir'de konut sahibi olmak isteyenlere mucize gibi bir Batışehir ödeme planı sunuyor. Batışehir projesinin avantajlı ödeme planında ''Güneş batıdan doğarsa biz de banka kredisiz ev alırız'' sloganı ile yola çıkıldı.

Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 40-50 oranında prim yapan proje TEM Otoyolu'na cepheli konumu ile dikkat çekiyor. Oturum ve yatırım için oldukça avantajlı olan projede son konutlar için satışlar devam ediyor. 

Yaşamın başladığı Batışehir fiyatları 325 bin TL'den başlangıç gösteriyor. ''Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi'' ödülüne sahip ve dünyanın en önemli ekonomi yayınlarından biri tarafından ''Getirisi En Yüksek Proje'' seçilen Batışehir 700 milyon TL'lik bir yatırım ile yükseliyor. 

Batışehir ödeme planı!

700 milyon TL'lik yatırım ile yükselen proje 818 bin metrekare arsa alanına kuruluyor. Projede, konut ve rezidans, bir şehir oteli, ofisler, eğitim kompleksi, açık hava çarşısı, spor alanları ve 100 bin metrekare yeşil alan bulunuyor. Batışehir projesinde aynı zamanda açık ve kapalı yüzme havuzu, avm, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, tenis kortu, voleybol sahası gibi sosyal imkanlara yer veriliyor. 

Batışehir ödeme planı

Mucize gibi bir ödeme planı kampanyası başlatan Batışehir'de yüzde 20 peşinat ve banka kredisiz 120 ay vade ile hemen tesim ev ya da ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor. Kampanyada vade farklı ise sadece 0,79 olarak belirlendi. Kısa süre için geçerli olacak Batışehir kampanyasında aynı zamanda hiç peşinatsız 36 ay sıfır faiz imkanının yanında, değişken peşinatlar ile 60 ay sıfır faiz fırsatı da yer alıyor. 

"Batışehir ödeme planı!" Başlıklı Haberin Galerisi

Batışehir ödeme planı!

Batışehir ödeme planı!

Batışehir ödeme planı!

Batışehir ödeme planı!

Firma Bilgisi: Egeyapı Group
Proje Bilgisi: Batışehir