Batışehir Premium fiyat listesi

Oldukça etkili bir kampanyası devam eden Batışehir Premium fiyat listesi 276 bin TL'den başlıyor

Batışehir Premium fiyat listesi

Batışehir Premium fiyat listesine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Batışehir Premium 407 adet daireden meydana geliyor. Rezidans ve ofislerin bulunduğu Batışehir Premium projesinde 1+0, 1+1, 2+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Hemen teslim edilen Batışehir Premium Ege Yapı Group tarafından Bağcılar Göztepe’de konumlandırılıyor. 165 bin metrekare arsa alanı üzerindeki Batışehir Premium 14. Katında bulunan kapalı havuz, fitness, oyun odaları ve kafeler bulunuyor. Üç bloktan oluşan Batışehir Premium Rezidans kiralık daire fiyatları 1.500 liradan başlaması bekleniyor. Batışehir Premium aidat ücreti olarak da metrekare başına 1,62 TL veriliyor.

Batışehir Premium fiyat listesi
EgeYapı Group, EPP işbirliği ve Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle inşa edilen proje kapsamında başlayan kampanya ile önemli fırsatlar sunuluyor. Yüzde 25 peşinat ödeyen yatırımcıya 36 ay yüzde 0 faiz ve yüzde 15 peşinatla 60 ay yüzde 0.69 firma vadesi gibi alternatifler içeren projede, peşin satışlarda da yüzde 10'luk bir indirim uygulanıyor. Projede fiyatlar 276 bin TL'den başlıyor.

Batışehir Premium nerede?
Yapımı devam eder 3. Köprü bağlantı yollarına ve TEM'den direk girişe sahip Batışehir, TEM ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği bir noktada yer alıyor. İstanbul'un en kalabalık ilçesi Bağcılar'da Doğan Medya Center'in hemen karşısında yer alan proje Bakırköy metrosuna yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

 

 

Firma Bilgisi: Ege Yapı Group
Proje Bilgisi: Batışehir Premium Rezidans