Batışehir Premium'da kampanya

EgeYapı Group tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir, Premium etabını kapsayan yeni kampanyasında yüzde 25 peşinat ve 36 ay yüzde 0 faiz içeren fırsatlar sunuyor

Batışehir Premium'da kampanya

Bağcılar'da EgeYapı Group tarafından inşa edilen Batışehir projesinin Premium etabı için yeni bir kampanya başladıldı. Yüzde 25 peşinat ile 36 ay ve yüzde 0 faiz ve yüzde 15 peşinat ile 60 ay yüzde 0.69 firma vadesi farsatları sunan projede fiyatlar 276 bin TL'den başlıyor.

Batışehir Premium etabı bu yıl içinde teslim edilecek
407 rezidans daireden oluşan Batışehir Premium Rezidans'da teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor. EgeYapı Group, EPP işbirliği ve Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle inşa edilen proje kapsamında başlayan kampanya ile önemli fırsatlar sunuluyor. Yüzde 25 peşinat ödeyen yatırımcıya 36 ay yüzde 0 faiz ve yüzde 15 peşinatla 60 ay yüzde 0.69 firma vadesi gibi alternatifler içeren projede, peşin satışlarda da yüzde 10'luk bir indirim uygulanıyor.

Batışehir Premium'da kampanya

 

Yüksek prim imkanı
Teslim edilen etaplarda yatırımcısına yüksek prim imkanı sunan Batışehir projesi, "Avrupa'nın En İYi Karma Kullanım" projesi ödülüne sahip. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar 14 farklı tipte konut ve rezidansların yanı sıra, A Plus ofisler, Doğa Koleji, mağaza ve dükkanların yer aldığı Batı Cadde ve geniş peyzaj alanları yer alıyor. 

Batışehir nerede?
Yapımı devam eder 3. Köprü bağlantı yollarına ve TEM'den direk girişe sahip Batışehir, TEm ve Vatan Caddesi'nin kesiştiği bir noktada yer alıyor. İstanbul'un en kalabalık ilçesi Bağcılar'da Doğan Medya Center'in hemen karşısında yer alan proje Bakırköy metrosuna yakılnığıyla da dikkat çekiyor. 

 

Firma Bilgisi: Egeyapı Group
Proje Bilgisi: Batışehir Premium