Batışehir Projesinde Ramazan kampanyası başladı

EgeYapı Group tarafından Bağcılar'da hayata geçirilen Batışehir projesinde Ramazan ayına özel olarak geliştirilen kampanya kapsamında, ev sahibi olmak isteyenlere peşinatı 2 yıl erteleme fırsatı tanınıyor

Batışehir Projesinde Ramazan kampanyası başladı

EgeYapı Group'un Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Batışehir projesi, Ramazan kampanyası kapsamında, yatırımcılara peşinatı 2 yıl erteleme fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında, banka kredisi ödemelerine ise hemen başlanarak, ev sahibi olma şansı sunuluyor. 

Batışehir Kampanyası 19 Temmuz'a kadar sürecek
Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi ödülüne sahip Batışehir'de başlayan Ramazan Kampanyası 24 Haziran-19 Temmuz tarihleri arasında sürecek. Kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere peşinat ödemeden sadece banka kredisi kullanarak ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Yatırımcılar ise  peşinat ödemeden , hemen kira getirisi elde etme şansını da elde ediyorlar.

Son daireler de satışta
Son dairelerin satışa sunulduğu Batışehir’de Ramazan kampanyası kapsamında, peşinatı 2 yıl sonra ödeyerek sadece banka kredisi kullanarak daire sahibi olunabiliyor. Yalnızca yüzde 1 kaparo veriliyor ve peşinat 2 yıl sonraya erteleniyor, bu sürede ev sahipleri yaşamaya başladıkları dairelerinde sadece banka kredisi ödemelerine devam etme fırsatı yakalıyor. 

1+0'dan 5+1'e kadar değişen 40 farklı daire tipi içeren projede her bütçeye uygun ödeme planları uygulanıyor. Batışehir’de yüzde 25 peşinat ile 36 ay yüzde 0 faiz fırsatı, sadece yüzde 15 peşinat ile 60 ay yüzde 0,69 firma vadesi ise yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerinin değerlendirebilecekleri seçeneklerden bazıları. Ayrıca peşim satışlarda uygulanan yüzde 10 indirim ile de Batışehir’li olmak mümkün. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Batışehir