Batışehir'de 70 daire için özel fırsat

Ege Yapı, Batışehir projesinde yer alan 70 daire için özel ödeme planı hazırladı.

Batışehir'de 70 daire için özel fırsat

Ege Yapı tarafından inşa edilen karma proje Batışehir'de 70 daire için özel ödeme fırsatları hazırlandı. Kampanya ile birlikte Batışehir'den ev ya da ofis sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinat ve banka kredisi kullanmadan 120 aya vade ile hemen teslim şansı sunuluyor

Batışehir projesinde 70 daire fırsatı
Ege Yapı, Batışehir projesinde yer alan 70 daire için özel bir kampanyaya başladığını duyurdu. Kampanya kapsamında yatırımcıya yüzde 20 peşinat sonrasında banka kredisi kullanmadan 120 ay vade ile hemen teslim şansı sunan Ege Yapı, yatırımcı için ayrıca daireleri hemen kiraya verme ve aylık ödemelerin büyük kısmını da kira ile karşılayabilme seçeneği hazırladı. Vade farkının yüzde 0.79 olarak belirlendiği kampanyada ayrıca hiç peşinatsız 36 ay ve 0 faiz seçeneği ve değişen peşinatlar içeren 60 ay ve 0 faiz seçenekleri de bulunuyor. 

Batışehir'de 70 daire için özel fırsat

Türkiye'nin ilk karma projesi: Batışehir
Türkiye'nin hayata geçirilen ilk karma yaşam projesi olarak gösterilen Batışehir'de yaklaşık 15.000 kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal yaşam ağı tasarlandı.  A+ ofislerin yanı sıra 1+0'dan 5+1'e kadar farklılaşan konutlara yer verilen projede, geniş peyzaj alanları, Doğa Okulları, 121 mağazalı alışveriş caddesi, Four Points by Sheraton oteli, serviced apartments konseptli Radisson Blu Rezidansı, koşu parkurları, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, kendi toplu taşıma hattı gibi imkanlara da yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Batışehir