Batışehir'de son fırsat günleri

Ege Yapı imzasıyla hayata geçirilen Batışehir'de hiç peşinatsız konut sahibi olma fırsatı sunan kampanyada son dönemece girildi

Batışehir'de son fırsat günleri

Emlak Konut GYO güvencesi ile Ege Yapı tarafından inşa edilen Batışehir projesinde fırsat dönemi sürüyor. Projede konut alıcısına hiç peşinat ödemeden ve ayda sadece 2 bin 240 TL'lik taksitlerle konut sahibi olma şansı tanınıyor. Yatırımcılar ilk ödemelerine ise 2019 yılında başlayabilme seçeneğine sahip olacak. Batışehir projesi çok yakında hizmete açılacak Mecidiyekoy-Mahmutbey metro hattı üzerinde konumlanıyor. 

Batışehir'de kira öder gibi ev sahibi olma şansı

Ege Yapı imzasıyla hayata geçirilen Batışehir projesi, özel ödeme imkanarı ile yatırımcının karşısına çıkmaya devam ediyor. 108 bin metrekarelik peyzaj alanı ve 1+0'dan 5+1'e kadar değişen daire tipleri ile dikkat çeken Batışehir'de devam eden fırsat dönemi kapsamında yatırımcılara hiç peşinatsız, 2 bin 240 TL'den başlayan taksitlerle "kira öder gibi" ev sahibi olma şansı sunulacak. Türkiye'nin en önemli eğitim ve otel markalarını bünyesinde barındıran Batışehir projesine yatırım yapmak isteyenlere ayrıca ilk ödemelerine 2019 yılında başlama şansı da sunulacak. Projede konutlar hemen tapu teslim ayrıcalığı ile sahiplerine teslim ediliyor.

Dünyaca ünlü oteller Batışehir'de

İstanbul Batışehir'de inşa edilen Batışehir projesi, misafirlerin ağırlanabilmesine olanak tanıyan dünyaca ünlü otel markalarından alışveriş merkezlerine kadar çok sayıda fonksiyonu da bünyesinde barındırıyor. Projede ayrıca çocukların eğitim hayatına devam etmesine olanak tanıyan özel bir okulun yanı sıra 3 farklı sosyal tesis ve 6 adet açık/kapalı yüzme havuzu da yer alıyor. Çocuklara ayrılan oyun alanlarının genişliği 1.500 metrekareyi bulurken, basketbol sahası, tenis kortu, halı sah, bisiklet yolları gibi farklı spor branşlarına uygun aktivite alanlarına da yer veriliyor. Alışveriş caddesi ile de öne çıkan Batışehir, 18 bin metrekarelik peyzaj alanıyla dikkat çekiyor. 

Batışehir projesi nerede?

Çok yakın bir zamanda açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey arasındaki yolculuk süresini 26 dakikaya indirecek metro hattı üzerinde konumlanan Batışehir, TEM otoyolu ve İstanbul'un diğer ulaşım akslarına da yakın bir lokasyon üzerinde yükseliyor. 

Firma Bilgisi: Ege Yapı
Proje Bilgisi: Batışehir