Batışehir'de yüzde 5 peşinat 240 ay vade seçeneği

EgeYapı Group güvencesiyle hayata geçirilen Batışehir projesi yüzde 5 peşinat 240 ay vade seçeneği ile ''Güçlü Türkiye için birlik vakti'' kampanyasını destekliyor

Batışehir'de yüzde 5 peşinat 240 ay vade seçeneği

EgeYapı Group güvencesiyle hayata geçirilen Batışehir projesi yüzde 5 peşinat 240 ay vade seçeneği ile ''Güçlü Türkiye için birlik vakti'' kampanyasını destekliyor. 

81 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Batışehir projesi, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde, büyüklükleri 76 metrekare ile 359 metrekare arasında değişen toplam 3189 adet daire bulunuyor. 

Emlak Konut GYO'nun ''Güçlü Türkiye için birlik vakti'' kampanyası kapsamındaki Batışehir projesinde 1 Şubat - 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada yüzde 5 peşinat ile 20 yıl yüzde 0,79 vade farkı, 10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yılda ise ''0'' faiz ile konut sahibi olunabiliyor. Batışehir fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kampanyaya Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası destek veriyor.

Batışehir projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, avm, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, futbol sahası, fitness merkezi, voleybol sahası, restoran, okul, futbol sahası, süs havuzu, tenis kortu, golf alanı ve güvenlik bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Egeyapı Group
Proje Bilgisi: Batışehir