Bauhaus 3. yılında tamamen yenilendi

Yenilenen Bauhaus Bakırköy mağazasının sürprizlerle dolu özel açılış kutlamaları 17 -18 -19 Ekim tarihlerinde özel sohbetler, yarışmalar ve etkinlikler ile gerçekleştirilecek

Bauhaus 3. yılında tamamen yenilendi

Avrupa'nın en büyük Atölye, Ev ve Bahçe ürünleri satıcılarından biri olan BAUHAUS, yatırımlarına hızla devam ederken, hizmete açtığı mağazalarını da yenilemeyi sürdürüyor. Yenilenen Bauhaus Bakırköy mağazasının sürprizlerle dolu özel açılış kutlamaları 17 -18 -19 Ekim tarihlerinde özel sohbetler, yarışmalar ve etkinlikler ile gerçekleştirilecek.

Bauhaus Bakırköy yenilendi
BAUHAUS Bakırköy farklı bir konseptte yeniden düzenlendi. 17 Ekim Cuma gününden itibaren ziyaretçilerine aydınlık ve ferah ortamda yeni reyonları ve ürün çeşitleri ile hizmet vermeye başlayacak. Engellilere yönelik dolaşım kolaylığı, ürün bilgilendirme uzmanları, ziyaretçilerin kolaylıkla ulaşacağı ürünler ve zengin ürün çeşidiyle keyifli bir ortamda alışveriş imkanı BAUHAUS Bakırköy’de ziyaretçileri bekliyor.

Bauhaus Bakırköy

Bauhaus özel açılış kutlamaları
17-18-19 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek açılış etkinlikleri ile Marmara Forum Garden Office zemin katta yer alan BAUHAUS Bakırköy ziyaretçileri keyif dolu saatler yaşayacak. Üç gün sürecek açılış etkinliklerinde Gazoz Ağacı ( Cem Arslan) , Zuhal Topal, Ömür Gedik, Evrim Akın, Vatan Şaşmaz, Oylum Talu ve Ayşe Tolga ziyaretçilerle birlikte olacak.