Baykan'dan "dünyanın en akıllı kombisi"

Baykan tarafından üretilen "Akıllı Kombi" sayesinde tüketici kombisini internet üzerinden, cep telefonu veya bilgisayarı ile uzaktan açıp kapatıyor ve haftalık program yapabiliyor

Baykan'dan

22 MAyıs 2014/Emlakwebtv
Akıllı kombinin haftalık programı sayesinde evlerdeki ortalama kullanılan derece %5 oranında düşüyor. İstanbul şartlarında her 1 derecenin %7 tasarruf anlamına geldiğini belirten Baykan yetkilileri,  oda sıcaklığının ortalama %5 düşürülmesiyle %35'e kadar tasarruf imkanının söz konusu olduğunu vurguluyor.

Akıllı kombi kullanan tüketiciler, evlerindeki ısıyı 25 derecenin üzerinde ayarladıklarında Baykan Teknik Servis bunu bir arıza olarak kabul ederek müşteriyi arıyor ve tasarruflu kullanması konusunda bilgilendiriyor.

Baykan Akıllı Kombi, oluşan arızaları Baykan Teknik Servise otomatik olarak kendisi bildiriyor ve kullanıcının evi soğumadan Baykan Teknik Servis müşteriyi arayarak müdahale ediyor. Baykan Akıllı Kombi, bir ürünün ötesinde tüketiciye tam zamanlı bir hizmet, tasarruflu ve konforlu bir sistem sunuyor.

Baykan Akıllı Kombi, Türkiye’nin yanı sıra Çin’e ve dünyanın bir çok ülkesine ihrac ediliyor.Ürettiği projelerle sektöre yenilikler getiren ve uluslararası rakiplerine karşı bir Türk firması olarak yaptığı Ar-ge ile ülkemizi Dünya pazarında en güzel şekilde temsil eden Baykan Kombi 25 Ülkeye ihracat yapıyor.