Baymak’tan yeni teknoloji: IDEE

Baymak yeni teknolojisi IDEE’yi Türkiye pazarına sunmaya hazırlanıyor. Sıradan kombilerden farklı, küçük, sessiz ve dar alanlara bile monte edilebilme özelliğiyle dikkat çeken Idee, tüm bu özellikleri ile yoğuşmalı kombide yeni bir dönemin başladığını işaret ediyor.

Baymak’tan  yeni teknoloji: IDEE

13.11.2013 / Posta Gazetesi

Baymak’ın yeni teknolojisi IDEE, yüksek performansı, küçük ve estetik tasarımı, sessiz çalışma özelliği ve ultra kompakt ve hafif dizaynı sayesinde evlerin en dar alanlarına bile monte edilebiliyor. 26 kg ağırlığında olan IDEE aynı zamanda oda termostatlarıyla opsiyonel olarak kullanılabiliyor. Güvenlik önleminin yer aldığı bu yeni teknolojinin akıllı kutucuğunda ise aşırı ısınmaya karşı emniyet sistemi mevcut.

‘Devrim niteliğinde teknoloji’

Devrim niteliğinde yeni bir yoğuşmalı kombi  teknolojisini Türkiye pazarına sunduklarını ifade eden BDR Thermea Grup CEO’su Rob Van Banning Baymak’ın yeni ürünü ile ilgili olarak şunları söyledi, “Baymak, BDR Thermea Grubu içinde çok önemli ve başarılı bir şirkettir. Baymak’ın başarısı her zaman, “yoğuşma kombi teknolojisi” gibi yeni teknolojileri erken benimsenmesiyle bağlantılı olmuştur. Şimdi ise bir sonraki adım için zamanın geldiğine karar vermiş bulunuyoruz. Devrim niteliğinde yeni bir yoğuşmalı kombi teknolojisini Türkiye pazarına sunacağız. Yeni ürünün ismi Baymak IDEE olacak. Baymak IDEE kombi, birbirine entegre olmuş yalnızca yedi bütünleşik parçadan yapılmıştır. Baymak IDEE’nin tüketici için avantajları; son derece konforlu olması, kurulum kolaylığı, düşük bakım maliyeti ve sahip olduğu çok iyi kalitedir. Türkiye pazarı için Baymak IDEE ile ilgili çok yüksek beklentilere sahibiz.”

 “ Doğru sorular, büyük fikirler yaratır”

Baymak’ın dinamizmini üstün Hollanda Teknolojisi ile birleştirdiklerini, bu yeni dönemin Baymak için yine büyüme ve yeniliklerle dolu olduğunu söyleyen Baymak Genel Müdürü Ender Çolak,  “Baymak olarak biz yıllardır hep tüketicinin yanında yürüyor, onların istekleri doğrultusunda en son teknolojiyi tüketicimize sunuyoruz. Bu kez de sizleri, bu kompakt, yüksek performanslı, küçük ve sessiz ürünle tanıştırıyoruz. Doğru sorular, büyük fikirler yaratır, biz de doğru soruları sorduk ve cevabı akıllı Idee oldu” dedi.