Bayraktar İnşaat’ın 3 yeni projesi yolda

Bayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar Ankara’ya yatırım yapmaya devam edeceklerini ifade ederek 3 proje için çalışmalara başladıklarını açıkladı

2 Temmuz 2014 / Emlakwebtv Haber:Havva Babaoğlu - Kamera:Ali Budak
Bayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar 2014-2015 yılında Ankara'da 3 proje gerçekleştirmeyi planladıklarını ifade etti. Söz konusu projelerin yatırım bedelinin  500 milyon dolar olduğunu söyleyen Bayraktar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bayraktar, söz konusu projelerin Konya Yolu, Eskişehir Yolu ve İncek bölgelerinde yer alacağını belirtti.

Mehmet Bayraktar, Konya Yolu üzerinde ofis ve mağazalardan oluşan proje Yıldırım Plaza için imar çalışmalarının devam ettiği bilgisini vererek, bu projeyi yıl sonuna yetiştirmeyi planladıklarını anlattı.

Eskişehir Yolu üzerinde ise 350 konutluk bir projeyi 2014 sonunda satışa sunmayı hedeflediklerini dile getiren Mehmet Bayraktar, proje kapsamında rezidans hizmeti vereceklerinin ağırlıklı olarak 1+1, 2+1 daire ile mağazaların yer alacağını belirtti. 3. projenin ise İncek bölgesinde bir konut yatırımı olacağını açıklayan  Mehmet Bayraktar, “İncek’te 300 bin metrekarelik arsa üzerinde bin 500 konut için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu projemize ise 1,5 yıl içinde başlayacağız” diye konuştu.

Firma Bilgisi: Bayraktar Inşaat
Proje Bilgisi: Yeni Proje