Bayrampaşa City Line kalan son daireler 10 indirimli

Semerkand Yapı, Bayrampaşa City Line’dan ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor

Bayrampaşa City Line kalan son daireler 10 indirimli

29 Ocak 2013 / emlakwebtv
Bugüne kadar 7 bin aileyi ev sahibi yapan Semerkand Yapı, sınırlı sayıda dairenin kaldığı Bayrampaşa City Line projesinden ev sahibi olmak isteyenler için çok özel bir kampanya düzenledi. Semerkand Yapı, İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Bayrampaşa’da inşa ettiği Bayrampaşa City Line projesinden ev alanlara yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra yüzde 10 da indirim fırsatı sunuyor.  
Yeni KDV oranlarından etkilenmediklerini söyleyen Semerkand Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Neli Devidas ödeme planlarını, “Daire bedelinin yüzde 50’sini peşin ödeyenlere ise yüzde 5 indirim uyguluyoruz. Daire bedelinin yüzde 25’ini peşin verebilenler ise kalanı için çok uygun oranlarla 120 aya kadar kredi kullanabiliyor. Ayrıca şirket bünyesinde de 12 aya kadar taksitlendirme yapabiliyoruz” diye özetliyor.

15 katta 35 konut var
Bayrampaşa City Line’ın 3.5 dönüm arazi üzerinde yapıldığını ve 12 bin 500 metrekarelik inşaat alanından oluştuğunu belirten Devidas, “Tek blokta 15 katlı olarak inşa edilen Bayrampaşa City Line’da 35 konutun yanı sıra 11 adet de mağaza yer alıyor. Yapımına başlanan Bayrampaşa City Line’de daire teslimleri Mart 2014’te başlıyor” diye konuştu. İki etaptan oluşan Bayrampaşa City Line’da ilk etapta bulunan 2+1 dairelerin tamamının satıldığını ifade eden Devidas, “Projenin ikinci etabında yer alan 2+1 dairelerse 353 bin 700 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Bayrampaşa City Line’da 2+1 dairelerin yanı sıra 3+1 daireler de bulunuyor. Projede yer alan 3+1 dairelerin fiyatı 463 bin 200 liradan başlıyor. Bayrampaşa City Line’da dairelerin büyüklüğü 110 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor” açıklamasında bulundu.

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne ve Metro durağına 300 metre mesafade konumlanan proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.semerkandyapi.com

Proje Bilgisi: City Line