Bayrampaşa Hayat Tepe adres bilgileri

Bayrampaşa Hayat Tepe adres bilgilerine ve fiyat listesine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Bayrampaşa Hayat Tepe adres bilgileri

Bayrampaşa Hayat Tepe projesi Özak GYO tarafından 93 bin 323 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Toplam 546 adet dairenin yer aldığı Bayrampaşa Hayat Tepe evleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Bayrampaşa Hayat Tepe satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiyor. Teslimlerin başladığı Bayrampaşa Hayat Tepe adres bilgilerinden önce proje özelliklerine bakalım.

Bayrampaşa Hayat Tepe konut sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Konumu ile dikkat çeken Bayrampaşa Hayat Tepe Evleri'nden konut sahibi olanlar kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, fitness center, SPA, pilates ve yoga salonlarından faydalanıyor. Bayrampaşa Hayat Tepe'de sauna, buhar odası, hamam, masa tenisi, masaj salonu, çocuk kulübü, kış bahçesi, koşu parkuru ve amfi tiyatro gibi alanlar da yer alıyor.

Bayrampaşa Hayat Tepe fiyat listesi
1+1 daireler 353 bin TL ile 410 bin TL arasında,
2+1 daireler 464 bin TL ile 597 bin TL arasında.

Bayrampaşa Hayat Tepe ödeme planı
Banka kredisine uygun durumda olan Özak Hayattepe projesinde yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. Yüzde 24'lük konut bedeli konut tesliminde ödeniyor. Kalan konut bedeli için banka kredisi kullanılabiliyor.

Bayrampaşa Hayat Tepe nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Hayat Tepe Bayrampaşa'da konumlandırılıyor. TEM ve E5'ten ulaşım imkanı bulunan Hayat Tepe projesi; Forum İstanbul, IKEA, Bauhaus, Carrefour ve ORA AVM'ye yakın konumda yer alıyor. Projenin yakınında Ora İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme Anonim Şirketi bulunuyor. Otogar Bağlantı yolları ve Tem ile ulaşın Özak Hayat Tepe Bayrampaşa, Altıntepsi Mahallesi, Çiftlik Caddesi'nde yer alıyor.

Bayrampaşa Hayat Tepe adres bilgileri: Altıntepsi Mahallesi, Metro Cash&Carry Yanı No:2 Bayrampaşa/İstanbul

Hayat Tepe iletişim bilgileri
www.ozakgyo.com
212 486 36 50

 

Proje Bilgisi: Hayat Tepe