Bayrampaşa Pashador görücüye çıkarıldı

Mutlu, Mes Turkuaz ve Bauman İnşaat ortaklığıyla Bayrampaşa’da yapımına başlanan Pashador projesi düzenlenen bir etkinlikle tanıtıldı

Bayrampaşa Pashador görücüye çıkarıldı

5 Haziran 2014/Emlakwebtv
Bayrampaşa’da yapımına başlanan Pashador projesi Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, iş adamları ve projeden daire alan çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikle tanıtıldı.

Tören vesilesiyle bir konuşma yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Pashador'un Bayrampaşa'nın ilk kentsel dönüşüm projelerinden biri olduğunun altını çizdi. Aydıner, "Bu tarz projelere verdiğimiz destekle bölgemizin gelişmesi ve kalkınmasına katkıda bulunurken, hükümetimizin de önemle üstünde durduğu kentsel dönüşüm projelerinin olası bir deprem durumunda büyük acılar yaşamamızı engelleyeceğine inanıyorum. Bu anlamda bugüne kadar olduğu gibi inşaat alanında yatırım yapan şirketlerimize destek vermeye devam ederken, vatandaşımızın da en güvenli ve modern yapılarda yaşamalarını sağlamak için çalışmalarımız ve  denetimlerimiz devam edecektir“ dedi.

Etkinlik çerçevesinde söz alan ve kentsel dönüşüm uygulamaları ile Bayrampaşa’ya yeni bir kent  kimliği kazandırılmış olacağından bahseden Pashador Satış Müdürü Aytaç Balkan, konum olarak İstanbul gibi büyük metropol şehrin kilit noktalarından birinde olan ilçenin, çarpık ve plansız yapılaşmanın oluşturduğu olumsuz imajdan sıyrılıp, yeni haliyle tarihi yarımadaya açılan modern bir yaşam alanına dönüşeceğini ifade etti.

 

Proje Bilgisi: Pashador