Baysaş İstanbul 216 projesinde son durum

Baysaş İnşaat İstanbul 216 projesinin ikinci adasında çalışmalar devam ediyor

Baysaş İstanbul 216 projesinde son durum

Baysaş İstanbul 216 projesinin ikinci adasında çalışmalar devam ediyor. İkinci adasında hafriyat ve fore kazık çalışmaları süren Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, yakın bir zaman içerisinde de kat irtifaklarını kuracaklarını ve önlerinde hiç bir engel bulunmadığını söyledi. İstanbul 216 Baysaş, birinci adasında 19. kata kadar çıkarken bir diğer adasında da hafriyat ve fore kazıklama çalışmalarına devam ediyor. 

Şemsettin Aydın, Fikirtepe'nin kendilerini çok yıprattığını ama her şeye rağmen verdikleri sözleri yerine getirmek için büyük gayret içerisinde olduklarını belirtti.Aydın yaptığı açıklamanın devamında Adana merkezli bir firma olduklarını, Adana'da da bir çok iş yaptıklarını ve şu an için tüm işlerini bitirerek Fikirtepe'deki iki adayı bitirip söz verdikleri gibi ilk ada için en geç 2016 Aralığında teslime başlayacaklarını söyledi.

İstanbul 216 Kadıköy Projesinin ilk etab A Bl. 19. katta, B Bl. 14. katta aynı baza üstünde 3. Blok olacak olan C Bl. bazası çıkmış durumda. Bu blokta ise katlar yakında çıkmaya başlayacak. İstanbul 216 Projesinde birinci etapta sonlara yaklaşan bloklarda bir yandan iç bölümler ve ince işler bitirilirken, diğer yandan dış cephe giydirmeleri de başlamış bulunmakta.

İkinci adanın avan onayı ve iska ruhsatı alınmasıyla beraber şantiyeyi genişleten Baysaş inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, ilk adasının da içindeki ince işlerede başladıklarını ve kısa süre içerisinde mermerleri yapılan dış cephenin ticari alandan başlamak üzere alüminyum cam olarak dış cephe giydirmelerinin de başlayacağını söyledi. Şu an bu iki adayı bitirmeye odaklandıklarını, başka adalardan hatta İstanbul semtlerinden gelen yerler olsa bile almayı düşünmediklerini ellerindeki iş bitmeden de almayacaklarını söyledi.

Firma Bilgisi: Baysaş Inşaat
Proje Bilgisi: Istanbul 216