Beğendiğiniz tüm renkler, renk ölçer ile evinizde

Filli Boya, renk otoritesi kimliğini teknoloji ile buluşturduğu ColorExpress Renk Ölçer Sistemi ile tüketicilere yaşam alanları için diledikleri rengi seçme imkanı sunuyor

Beğendiğiniz tüm renkler, renk ölçer ile evinizde

28 Ağustos 2013/Emlakwebtv

Filli Boya, Colorexpress Re/nk Ölçer Sistemi ile yaşam alanlarına sınırsız renk anlayışı getiriyor. Filli Boya’nın üstün teknolojisi ve tecrübesinden yararlanılarak geliştirilen bu sistem, insan gözünün algılayabileceği tüm renkleri yaşam alanlarına taşıma olanağı sunuyor.

Filli Boya Renk Ölçer makinası ile beğendiğiniz bir kumaş, kağıt, perde ya da sevdiğiniz bir eşyanın yüzeyini okutarak 2 saniye gibi kısa bir sürede istenilen renk elde edilebiliyor. Filli Boya’nın Colorexpress bayilerinde uygulanan bu sistem ile ister bir litre ister yüz litre olsun, istenilen renk, ton ve miktarda boya kişiye özel olarak hazırlanıyor.

Dekorasyona dair kişisel zevklerin ayrımından esinlenerek hayata geçirilen Colorexpress Renk Ölçer Sistemi ile Filli Boya, artık sadece bir mekanın dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değil, daha bireysel odaklı renk çözümleri sunuyor.

Size en yakın Filli Boya ColorExpress bayisini öğrenmek ve beğendiğiniz rengi ücretsiz olarak renk ölçer yardımıyla yaşam alanlarınıza taşımak için www.acabanerede.net/renk linki tıklayabilirsiniz.