Bekarlığa vedanız ayrıcalıklı olsun

Yeni bir hayata ilk adımı Miracle Istanbul Asia ayrıcalığı ile atın. Bekarlığa “Sultan’s Hammam” ve “Sultan’s Therapy” ile veda edin

Bekarlığa vedanız ayrıcalıklı olsun

04 Haziran 2013 / emlakwebtv
Pendik’te lüksün ve konforun adresi olarak farklı bir yaşam alanı sunan Miracle İstanbul Asia Hotel & Spa, düğün ve balayınızı kusursuz bir planlama ile sizin ve sevenlerinizin unutamayacağı bir peri masalı haline getiriyor. Miracle Istanbul Asia Hotel & Spa, sultanlara layık bir düğün için gelin adaylarına çok özel bir hediye sunuyor. Miracle İstanbul Asia’da evlenecek gelinlere düğün öncesi spa’da hazırlık, gelin hamamı ve hamamda kına eğlencesi Temmuz sonuna kadar hediye.

Bekarlığın son günlerini sultanlara layık bir törenle kutlayın
Miracle İstanbul Asia Hotel & Spa’nın muhteşem salonlarında veya havuz başında özel bir düğüne hazırlanan gelin adayı, düğünden önce arkadaşları-ailesi ile “Sultan’s Hammam” ve “Sultan’s Therapy” de bekarlığın son günleri sultanlara layık bir törenle kutlayacak.
Gelin hamamına katılacak misafirler sıcak mimarisiyle karşılaşacakları son derece huzurlu Spa merkezinde, gerek sauna, buhar banyosunu kullanarak gerek terapilerden alarak rahatlayabilecekler.

Özel bir ağırlama ile eğlenecek ve dinlenebileksiniz
“Sultan’s Hammam” ve “Sultan’s Therapy” de misafirler hamam, buhar odası, sauna, buz çeşmesi, salyangoz duşlar ve dinlenme odasında özel bir ağırlama ile eğlenecek ve dinlenecekler. Özel gelin hamamı menüsü, serinletecek içecekler, tef, kına, kına tepsisi, duvaklar ve güne özel müziklerle eğlenecek gelin ve arkadaşları 2 saat boyunca kendilerini sarayda hissedecek.

Şıklığın ve lüksün bir arada olduğu 600 m² kullanım alanına sahip Miracle Istanbul Asia balo salonu yemekli oturma düzeninde 500 kişilik kapasiteye sahip. Ayrıca 350-500 kişilik farklı salonlarıyla da davetinize ve size özel tercihler de sunuyor.

Rüyalarınızı süsleyen düğün gecenizi unutulmaz detaylarla çevreleyen Miracle Istanbul Asia Hotel & Spa, yaz gecelerinde mavi gökyüzü altında düğün yapmak isteyenler için havuz kenarında 150 kişiden 1500 kişiye kadar 2750m2 genişliğinde şık ve gösterişli bir davet imkanı da sunuyor.