BEKAŞ İnşaat'tan indirim seferberliğine destek

BEKAŞ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu darbe girişim sonrasında başlayan indirim seferberliğine katıldıklarını belirterek: "Vadeleri 0.70'e çektik.." dedi.

BEKAŞ İnşaat'tan indirim seferberliğine destek

Darbe girişiminin ardından Emlak Konut ve GYODER gibi Türkiye gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşları tarafından başlatılan indirim seferberliğine, firmalardan destek katılım sürüyor. Kayseri'de bitme aşamasına gelmiş tüm projeleri ile "Piyasaya Hep Destek Tam Destek" sloganıyla kampanyaya katılacağını açıklayan BEKAŞ İnşaat da 25 yılın en büyük kampanyalarından birine imza atıyor.

Sektör elini taşın altına koydu
Kayseri'de tamamına yakını bitme aşamasına gelen projelerinin tümünde ülke ekonomisine destek olmak amacıyla fiyatları düşürmeye başladıklarını söyleyen BEKAŞ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Karahasanoğlu, "Çünkü milletini, vatanını sevmek yeri geldiğinde elini taşın altına koymaktan çekinmemektir." dedi. 

BEKAŞ İnşaat'tan indirim seferberliğine destek

25 bin TL'lik faizi karşılama teminatı
Karahasanoğlu, açıklamasında yurt genelinde ekonomiyi hareketlendirmek için başlatılan kampanyaları gururla izlediklerini de belirterek:

"Konut kredi faizlerinin yüzde 1’lerde olduğu dönemde biz aynı zamanda vadeyi 0,70'e çektik, dileyenlere de 25 bin liraya kadar ödeyeceği faizi karşılama teminatında bulunduk. Bu ve bunun gibi girişimler genel ekonomideki sıkıntıları bertaraf edeceği gibi ülke ekonomisine de büyük katkı sağlayacak" şeklinde konuştu. 

Firma Bilgisi: Bekaş Inşaat