Beko’dan yılbaşına özel akıllı çözümler

Beko, yılbaşına özel hediye seçenekleriyle mutfakları güzelleştiriyor. A+ bulaşık makinesi ve A+++ Buzdolabı cam görünümüyle estetiği de beraberimde getiriyor

Beko’dan yılbaşına özel akıllı çözümler

27 Aralık 2012 / emlakwebtv
D8001 ESB bulaşık makinesinde uyguladığı buhar destekli yıkama teknolojisi ile yeni bir dönem başlatan Beko’nun bu ürünü yeni yılda da hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Bulaşık makinesinde kullanılan buhar destekli yıkama teknolojisi, ana yıkama ve sıcak durulama sırasında özel olarak geliştirilmiş buhar jeneratörü ile bulaşıkların üzerine buhar uygulanmasına imkan veriyor. Daha etkili kurutma sağlayan bu özellik sayesinde A+ enerji sınıfı performansıyla bulaşıklarda parlaklık ve lekesiz sonuçlar elde ediliyor. Geleneksel bulaşık makinelerine kıyasla, buhar destekli yıkama teknolojisi ile kuruyan bardakları yüzde 30, porselenler ise yüzde 43 daha parlak ve lekesiz bir görünüm kazanıyor.

Beko D8001 ESB bulaşık makinesi, değişken devirli motor sistemi ve karma program sayesinde bulaşıkların kir sökme, durulama işlemine göre basınç ayarını otomatik olarak ayarlayarak aynı anda tencere ve bardakları farklı hassasiyette güvenle yıkarken su ve enerji tasarrufu sağlıyor. Ürünün fiyatı ise, bin 589 TL.

Beko’nun yılbaşı için sunduğu hediye seçeneklerinden biri olan Beko D 9546 NEG buzdolabı tazelik ve hijyen konusunda son derece hassas. Enerji tüketimi konusunda da oldukça cimri olan bu buzdolabı cam kapılı şık tasarımı ve fonksiyonelliği ile akıllı çözümler sunuyor ve hayatın günlük koşuşturmacasında kullanıcısına yardımcı oluyor. Beko buzdolabı,  Beko’nun uzun araştırmalar sonucunda geliştirdiği Active Dual Cooling No Frost sistemi sayesinde soğutucu ve dondurucu bölümlerini birbirinden bağımsız olarak soğutuyor ve optimum nem seviyesi sağlayarak taze meyve ve sebzelerin saklama ömrünü artırıyor. Soğutucu ve dondurucu arasındaki hava dolaşımı da tamamen ayrıldığı için koku geçişleri de önlenmiş oluyor.

A+++ enerji sınıfında yer alan Beko D 9546 NEG cam kapılı buzdolabı, sahip olduğu iyonizer, mavi ışık teknolojisi ve antibakteriyel conta özellikleriyle de dikkat çekiyor. İyonizer teknolojisi buzdolabının içine eksi yüklü iyon püskürterek, havadaki bakterileri etkisiz hale getiriyor ve gıdaların daha uzun süre saklanmasını sağlıyor. Böylelikle buzdolabının içinde taze bir hava oluşturuyor. Mavi Işık Teknolojisi ile buzdolabında sebzeler tıpkı tabiattaymış gibi ışık almaya devam ediyor. Bu teknoloji gıdalardaki C vitamini miktarını koruyarak doğal tazeliklerini sürdürmeye  imkan veriyor. Antibakteriyel Conta ise antibakteriyel katkı maddesi sayesinde conta yüzeyinde bakterilerin üremesini ve küf oluşumunu engelliyor. Ürün fiyatı ise, 3 bin 789 TL.