Belgrad Life projesinde ön talep toplanıyor

Metal Yapı Konut güvencesi ile Kemerburgaz'da yükselen Belgrad Life projesinde ön talep toplanıyor

Belgrad Life projesinde ön talep toplanıyor

Metal Yapı Konut güvencesi ile Kemerburgaz'da yükselen Belgrad Life projesinde ön talep toplanıyor. 

42 villadan meydana gelen Belgrad Life projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçeneklerine yer veriliyor. Projede daire büyüklükleri ise 150 metrekare ile 285 metrekare arasında tasarlanıyor. 

Orman ve yeşil alanlarla çevrili, yapılaşmadan uzakta sakin bir ortama sahip proje, ormanlık bölgeye de komşu. İdeal bir yaşam için her tür sosyal aktivite alanı, açık ve kapalı havuzları da bulunan Belgrad Life projesi, yeşil bina özellikleriyle LEED sertifikası da alacak.

Belgrad Life projesinde ön talep toplanıyor

Teslimler 2018 yılında

Resmi satışları henüz başlamayan projede ön talep toplanıyor. 2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan proje LEED Sertifikasına uygun olarak tasarlanıyor. 

Zengin sosyal alanlar

Kerem Piker KPM Mimarlık Ofisi tarafından tasarlanan Belgraf Life projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, sauna, güvenlik, fitness, yüzme havuzu ve otopark bulunuyor. 

Belgrad Life projesinde ön talep toplanıyor

Belgraf Life Kemerburgaz nerede? 

Metal Yapı Konut imzası taşıyan Belgrad Life Kemerburgaz, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 35 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 28 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne 25 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 30 dakika mesafede bulunuyor. Projenin 2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Metal Yapı Konut
Proje Bilgisi: Belgrad Life