Belinay Evleri Pendik!

Belinay Evleri Pendik, Mif Yapı imzası ile İstanbul Pendik'te yükseliyor

Belinay Evleri Pendik!

Mif Yapı güvencesi ile İstanbul Pendik'te yükselen Belinay Evleri Pendik toplam 47 adet daireden meydana geliyor. Proje 14 katlı tek bloktan meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Belinay Evleri satılık daire büyüklükleri ise 105 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor. 

Belinay Evleri satılık daire sahiplerine 1000 metrekare kapalı otopark, açık otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, jeneratör, hidrofor, modern peyzaj gibi sosyal alanlar gibi imkanlar sunuyor. Belinay Evleri daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, teras, merkezi ısıtma ve duşakabin. Belinay Evleri fiyatlarının 257 bin liradan başlaması bekleniyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 40 peşinat ile banka kredisi kullanabiliyor. 

1850 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Belinay Evleri, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Proje Pendik Devlet Hastanesi'ne ise sadece 3 kilometre mesafede. Butik bir proje olarak yükselen Belinay Evleri daire sahipleri için tüm sosyal ayrıntıları düşündü. Projede konutlar dışında 9 metrekarelik kat bahçeleri de bulunuyor. 

Belinay Evleri adres bilgisi : Velibaba Mah. Aydos Cad. Yavruağzı Sok. Pendik/İstanbul
Belinay Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0553 293 60 18
Web adresi : http://www.belinayevleri.com/ 
E-posta adresi : info@belinayevleri.com

Firma Bilgisi: Mif Yapı
Proje Bilgisi: Belinay Evleri