Belinay Evleri Projesi

Mif Yapı imzasıyla inşa edilen Belinay Evleri projesi 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor

Belinay Evleri Projesi

Mif Yapı imzasıyla inşa edilen Belinay Evleri projesi 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. 14 katlı tek bloktan meydana gelen Belinay Evleri'nde 47 daire bulunuyor. Belinay Evleri projesi satılık daire büyüklükleri 105 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiyor.

Belinay Evleri'nin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık otopark, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, Türk hamamı, merkezi uydu sistemi, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; duşakabin, merkezi ısıtma, ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer ve teras. 

Belinay Evleri Projesi

Belinay Evleri projesi fiyatlarının 257 bin lira ile 325 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 40 peşinat ile banka kredisi kullanabiliyor. Belinay Evleri ile ilgili detayları satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Pendik'te yükselen Belinay Evleri, Aydos Ormanı'na yakınlığı ile dikkat çekiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na uzaklığı sadece 5 kilometre olan projenin Pendik Devlet Hastanesi'ne uzaklığı ise 3 kilometre. Sosyak aktivite alanları ile daire sahiplerine her türlü imkanı sunan projede 9 metrekarelik kat bahçeleri de bulunuyor. 

Belinay Evleri projesi adres bilgisi : Velibaba Mahallesi Aydos Caddesi Yavruağzı Sokak Pendik - İstanbul 

Belinay Evleri projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0553 293 60 18
Web adresi : www.belinayevleri.com
E-posta adresi : info@belinayevleri.com

Firma Bilgisi: Mif Yapı
Proje Bilgisi: Belinay Evleri