Bellona, 747’nci mağazasını Ankara Etimesgut’ta açtı!

Bellona Ankara Etimesgut mağazası 22 bin metrekare alan üzerinde kurulu olup açılışı gerçekleştirildi

Bellona, 747’nci mağazasını Ankara Etimesgut’ta açtı!

16 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Bellona, 747’nci mağazasını Ankara Etimesgut’ta açtı. 22 bin metrekare üzerine kurulan, “Türkiye’nin en büyük mobilya mağazası”nın açılış töreninde konuşan Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak, “Bellona’nın Ankara’daki 45’inci, toplamda 747’nci mağazasını açtık. Bu yıl Türkiye’de 40 mağaza daha açmayı hedefliyoruz. Genç, dinamik ve tasarım odaklı markamız Bellona ile sadece Türkiye’de değil; dünyanın önemli pazarlarındaki yaygınlığımızı da artırıyoruz” dedi. Organizasyon bünyesinde Bellona’nın marka yüzü Şevval Sam da açılışa katılarak, albümünü imzaladı.

Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, mağazalaşma atağını sürdürüyor. 22 bin metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük mobilya mağazası olma özelliğini taşıyan Ankara Etimesgut Bellona mağazası, 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak’ın katılımıyla açıldı.

Bu yıl Bellona markamızla 40 yeni mağaza daha açmayı hedefliyoruz
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Boydak, açılış töreninde yaptığı konuşmada, Bellona olarak sektörde hızlı büyümelerini sürdürdüklerini belirterek, “Bugün Ankara’da 45’inci, toplamda 747’nci mağazamızı açtık. Bu mağazanın bizim için önemi ise Türkiye’nin en büyük mobilya mağazası olması. 22 bin metrekare üzerine kurulan mağazamızda bir evin ihtiyacı olan her şeyi bulmak mümkün. Bu yıl Bellona markamızla 40 yeni mağaza daha açmayı hedefliyoruz. Yılsonuna kadar Ankara genelinde ise 2 mağazamız daha faaliyete girecek” dedi.

Mustafa Boydak: Açılan yeni mağazalar ile 350 kişilik yeni istihdam sağlayacağız
Bellona markasıyla bu yıl yüzde 15 oranında büyüme hedeflediklerini belirten Mustafa Boydak, “Bugün açtığımız Ankara mağazamız 15 milyon TL’lik bir yatırımla faaliyete geçti. 2014 sonuna kadar diğer yeni açılacak mağazalarımızla 40 milyon TL’lik yatırım yapmayı hedefliyoruz. Tüm bu yatırımlar ve yeni mağazalarımızla 350 kişilik yeni istihdam sağlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Bellona’nın marka yüzü Şevval Sam da açılışa özel olarak albüm imzaladı. Katılımcılar tarafından büyük ilgi ile karşılanan Şevval Sam, hayranlarıyla buluştu ve keyifli dakikalar yaşandı.