Benevre Beytepe fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Elbiz İnşaat güvencesi ile yükselen Benevre Beytepe fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Benevre Beytepe fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Elbiz İnşaat güvencesi ile yükselen Benevre Beytepe fiyatları 225 bin TL'den başlıyor. Özellikle yatırımcıların en çok tercih ettiği bölge olan Beytepe'de yükselen Benevre Beytepe projesinde 167 adet konut bulunuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft olmak üzere konumlandırılan 27 katlı özel projesinin Ankara'ya değer katacağı düşünülüyor. 

Konut değil kalite inşa etmeyi hedef edindik

Benevre Beytepe Projesi yatırımcı ortağı Mavi Beyaz akaryakıt adına Kaan Demir “Benevre Beytepe projesi ile yola çıkarken konut değil kalite inşa etmeyi hedef edindik. Bulunduğu konum itibari ile her geçen gün değeri ve bilinirliği artan Beytepe’de gerçek bir rezidans projesini hayata geçiriyoruz. Ankara’ya değer katacağını düşündüğümüz projemizi bugün burada sizlerle paylaşıyoruz. Benevre Beytepe, Butik bir proje olarak gözükse de özellikle yatırım yapmak isteyenler için cazip fırsatları ile dikkat çekiyor. Kullanıcılara sağladığı imkanları ile de bölgede fark yaratıyor. Bizler de bu projede sizlerle buluşmaktan çok mutluyuz” dedi.

Benevre Beytepe fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Modern bir yaşam Benevre Beytepe'de

Bölgede tek olan konsepti ile genç, dinamik ve modern bir yaşam sunan Benevre Beytepe Rezidans kültürüne farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Projede, yüzme havuzu, fitness, spor sahaları gibi alışılagelmiş özelliklerin haricinde misafirhane, kütüphane, karaoke odası ve cep sineması ayrıcalıkları ile erişilebilir konforu yatırımcı ve ev sahipleri ile buluşturuyor.

Firma Bilgisi: Elbiz İnşaat
Proje Bilgisi: Benevre Beytepe