Benevre Beytepe'de satışlar sürüyor

Elbiz İnşaat tarafından hayata geçirilen Benevre Beytepe'de satışlar sürüyor. Projede fiyatlar 225.000 TL'den başlıyor

Benevre Beytepe'de satışlar sürüyor

Yaklaşık 30 yıldır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Elbiz İnşaat, Benevre Beytepe'de satışların sürdüğünü duyurdu. Ankara'nın en dikkat çeken projelerinden biri olan Benevre Beytepe'de fiyatlar, 225.000 TL'den başlıyor.

Benevre Beytepe projesi
Ankara'nın en seçkin semtlerinden biri olan Beytepe'de hayata geçirilen Benevre, tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bir proje olma özelliği taşıyor. 1+0 stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft dairelerin yer aldığı Benevre Beytepe'de daire büyüklükleri ise 38 ila 103 metrekare arasında değişiyor. 

 

Benevre Beytepe'de satışlar sürüyor

 

Uygun fiyat, yüksek kira garantisi
Ankara'nın en çok ziyaret edilen konut projelerinden biri olan Benevre Beytepe'de fiyatlar 225.000 TL'den başlıyor. Diğer taraftan proje yüksek ve garantili kira geliri vaat ediyor. 

Benevre Beytepe sosyal alanları
Yatırımcısı için geniş kullanım alanları ve zengin sosyal imkanlar sunan Benevre Beytepe konforu ön plana çıkaran konseptiyle de dikkat çekiyor. Proje bünyesinde. BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Elbiz İnşaat
Proje Bilgisi: Benevre Beytepe