Benevre Beytepe'nin ikinci animasyon filmi yayımlandı

Yayınladığı ilk animasyon videosu ile konut sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Benevre Beytepe Projesi eğlenceli tanıtım videosunun ikincisi yayımlandı

Benevre Beytepe'nin ikinci animasyon filmi yayımlandı

Yayınladığı ilk animasyon videosu ile konut sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Benevre Beytepe Projesi eğlenceli tanıtım videosunun ikincisi yayımlandı.

225 bin TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan projenin ilk tanıtım videosunda ev sahibi olmanın yolları basamak basamak anlatılırken; ikinci videoda ise projenin önemli bir özelliği olan ve konut sahiplerini koruma altına alacak olan 'Kira ve aidat garantisi' basamak basamak anlatılıyor. Elbiz İnşaat, bu sayede konut sahiplerinin yıllık kontratının yüzde 50'lik kısmını garanti altına alıyor.

Benevre Beytepe'nin ikinci animasyon filmi yayımlandı

Benevre Beytepe fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Elbiz İnşaat’ın 29 yıllık tecrübesi ile hayata geçen Benevre Beytepe Projesi, 225 bin TL’den başlayan fiyatlar ile ev sahibi olmak isteyenleri kazandırıyor. Peşinat fiyatına ev sahibi yapan proje Benevre Beytepe, kalite inşa eden hizmet anlayışı ile özellikle yatırımcıların ilgisini çekiyor. 167 daireden oluşan 27 katlı proje banka garantisi ve hemen tapu olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere erişilebilir kolaylıklar sağlıyor.

Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bir lokasyonda konumlandırılan Benevre Beytepe Ankara, 38 ile 106 metrekare arasında değişen Stüdyo,1+1, 2+1 ve loft daireler ile kullanışlı ve ideal yaşam alanları sunuyor. İlklerin adresi de olan proje, sade ve şık mimarisi ile 2017 Ağustos’ta teslim edilecek.

Tüm ihtiyaçları konfora dönüştüren proje ev sahibi olmak isteyenlere BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) sunuyor.

 

Firma Bilgisi: Elbiz İnşaat
Proje Bilgisi: Benevre Beytepe