Benevre Beytepe'ye büyük ilgi

Elbiz İnşaat tarafından hayata geçirilen Benevre Beytepe geçtiğimiz günlerde kamuoyuna tanıtıldı. Projede fiyatlar 225.000 TL'den başlıyor

Benevre Beytepe'ye büyük ilgi

Elbiz İnşaat imzasıyla inşa edilen Benevre Beytepe geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir mangal partisi ile kamuoyuna tanıtıldı. Toplam 167 konuttan oluşan 27 katlı projede fiyatlar 225.000 TL'den başlıyor. 

Ankara'ya değer katacak proje: Benevre Beytepe
1+1, 2+1 ve loft konut tiplerinden meydana gelen Benevre Beytepe'nin özel bir lokasyonda hayata geçirildiğini söyleyen Mavi Beyaz Akaryakıt yetkilisi Kaan Demir, projenin inşasında konut değil kalite inşa etmeyi hedeflediklerini söyledi. Benevre Beytepe'nin konumu itibarıyla her geçen gün değerlenme potansiyeli taşıdığını da söyleyen Demir:

"Benevre Beytepe, Butik bir proje olarak gözükse de özellikle yatırım yapmak isteyenler için cazip fırsatları ile dikkat çekiyor. Kullanıcılara sağladığı imkanları ile de bölgede fark yaratıyor. Bizler de bu projede sizlerle buluşmaktan çok mutluyuz" ifadelerini kullandı. 

Benevre Beytepe projesi
27 katlı bina şeklinde hayata geçirilen ve toplam 167 konuttan meydana gelen Benevre Beytepe projesi, bölgedeki tek özel konsepti ile dinamik ve modern bir yaşam sunma vaadinde bulunuyor. Rezidans kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıran Benevre Beytepe'de yüzme havuzu, fitness, spor sahaları gibi alışılagelmiş özelliklerin haricinde misafirhane, kütüphane, karaoke odası ve cep sineması gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Elbiz İnşaat
Proje Bilgisi: Benevre Beytepe