#BenimSemtim Piyalepaşa İstanbul'da!

#BenimSemtim Piyalepaşa İstanbul'da!

#BenimSemtim etiketiyle sosyal medyada başlayan çekiliş sonucunda 3 kişiye Nikon D5 100 fotoğraf makinesi verildi.

Piyalepaşa İstanbul projesi tarafından Instagram da başlatılan #BenimSemtim  etiketiyle yürütülen yarışma kazandırdıu. 6 bini aşkın fotoğraf arasından, Diyarbakır Suriçi, İstanbul Eminönü ve Adana Seyhan’dan paylaşılan fotoğraflar seçilmiş olup, yarışma 6 hafta sürdü.

Piyalepaşa İstanbul’, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla ön plana çıkıyor. Ayrıca, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarına sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alıyor.

International Property Awards'tan "Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Mimarisi" kategorisinde ödül almaya hak kazanan Piyalepaşa İstanbul, "iki design group" yönetici ortağı Yüksek Mimar Murat Kader tarafındna tasarlanıyor. 

Beyoğlu'nun merkezinde 800 milyon dolarlık yatırımla, 82 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da, 55 metrekareden 207 metrekareye kadar değişen daireler bulunuyor. Toplam 760 daire ve 190 rezidansın yer aldığı Piyalepaşa İstanbul'da ayrıca, 3 bin 500 metrekarelik bir kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. Projede fitness salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı havuz ve çocuk havuzu gibi sosyal imkanlar da yer alıyor. 

#BenimSemtim Fotoğrafları!

#BenimSemtim Piyalepaşa İstanbul'da!

#BenimSemtim Piyalepaşa İstanbul'da!

#BenimSemtim Piyalepaşa İstanbul'da!