Berker'de 'akıllı bina' çözümleri

Rezidans, ticari ve endüstriyel binalar için şık ve işlevsel tasarımlar üreten Berker, 'akıllı bina' ürünleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor

Berker'de 'akıllı bina' çözümleri

Rezidans, ticari ve endüstriyel binalar için şık ve işlevsel tasarımlar üreten Berker, 'akıllı bina' ürünleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Daha az mekanizma 
Berker, kullanıcı dostu çözümler üzerine yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda, her biri ayrı sistemler olan RolloTec, Raido Bus ve BLC uygulamalarını, tek bir elektronik platform da bir araya getirdi. Böylece birden fazla ve farklı fonksiyona sahip mekanizmalar, tek bir kontrol paneli üzerinden yönetilebilir hale geliyor. Daha az yer gereksinimi ve bileşeni ile Berker KNX RF, kullanıcılar için işlevselliği yüksek ama kullanımı kolay bir çözüm olarak sunuluyor.  

9 mekanizma + 16 modül
Berker KNX RF bileşenleri ise kurulumu kolay, birleştirilebilir, genişletilebilir özellikleri ile dikkat çekiyor. Sıva altı mekanizmaya bağlı olan yük KNX RF uygulama modülleri ile birleştirildiğinde, kablo bağlantısı gerektirmeden kablosuz sistem sinyalleri ile diğer KNX RF cihazları tarafından kontrol edilebilmektedir. Buna karşılık KNX RF uygulama modülleri yalnızca direkt olarak kontrol edilen yükleri kontrol edebilmekle kalmıyor, aynı zamanda verici olarak da konfigüre edilebilir ve böylece KNX RF sistemindeki diğer yükleri uzaktan, RF sinyallerini kullanarak kontrol edebilir. KNX RF tablet, pc, cep telefonları ile mobil uygulamaları destekliyor.