Besa Kule İle Modern Yapılar

Konut sayısı 105 olan ve 7590 m2'lik bir arsa alanını kapsayan Besa Kule şimdiden en gözde konutlar arasına girmeyi başaracaktır

Besa Kule İle Modern Yapılar

Kısa zaman içerisinde büyük yol kat edilerek insanlara güzel bir yaşam alanı ve güvenli bir konut ihtiyacın karşılanması için tasarlanan hizmetlerden birisi de Besa Kule yapılardır. Konut sayısı 105 olan ve 7590 m2'lik bir arsa alanını kapsayan Besa Kule şimdiden en gözde konutlar arasına girmeyi başaracaktır.

Özel mimarisiyle hazırlanan ve her bir ayrıntının oluşturulması adına dikkat ve titizlik ile Haziran 2015 ' e kadar yetiştirilmeye çalışılan Besa kule ofislerde ki çalışmanın iki kat daha artmasına ve daha modern mimarilerin ortaya çıkmasına katkı sağlayacak yapılar arasındadır. Ofis için düşünülen Besa kule oldukça modern, sağlam, dayanıklı bir yapıya sahip olarak çizelgeden belirtilmiş ve insanların yaşamlarına soluk getirecek düzenlikte tasarlanmıştır. Yatay ve dikey olarak hazırlanan Besa kulenin iki konuttan oluştuğunu söyleyebiliriz. Ayrıca proje içerisinde 104 konutunda olduğunu hatırlatabiliriz. 98 - 213 m bir metre kare alanına sahiptir.

Hem geniş, hem güvenli ofis hayatını ön plana çıkartacak çizgilerde hesaplanarak en ince ayrıntısına kadar oluşturulmaya çalışılmıştır. Ayrıca Besa kulede kiralama hizmetlerinin başladığını ve şimdiden Besa kule için kiracıların oluşmaya başladığını söylemek mümkündür.

Besa Kule nerede?
Eskişehir Yolu, Çukurambar ve Konya Yolu mevkiinde kurulacak olan Besa kule sayesinde artık şehirde hem modern görüntüler hem de ihtiyaçlar rahatlıkla Besa kule yapılar aracılığı ile giderilmiş olacaktır.

 

Proje Bilgisi: Besa Kule