Beşiktaş'ta Yüzde 5 Peşinatla Ev Sahibi Olabilirsiniz

Nida Park Projesinde ev teslimlerinin 2015 yılının ikinci çeyreğinde başlanması öngörülüyor

Beşiktaş'ta Yüzde 5 Peşinatla Ev Sahibi Olabilirsiniz

Tahincioğlu Gayrimenkul'den Beşiktaş'ta üst segmente hitap eden yeni bir proje geldi.

Nida Park Rezidans projesi nerede?
İstanbul'un Beşiktaş semtinde, Ihlamur caddesinde, Boğaziçi Köprüsü bağlantı yoluna 250 metre uzaklıkta bir konumda yapılıyor.

Nida Park Projesinde teslim tarihi ne zaman?
Nida Park Projesinde ev teslimlerinin 2015 yılının ikinci çeyreğinde başlanması öngörülüyor. Toplam 58 konuttan oluşan Nida Park Rezidanslarının fiyatları 547 bin TL'den başlıyor. 1+1 ve 2+1 daireler kullanım pratikliği açısından her kesime sesleniyor. %1'lik bir KDV'nin uygulandığını da söylemeden geçmeyelim.
Stüdyo dairelerin genişlikleri 1+1'de 36 metrekare ile 79 metrekare, 2+1 stüdyo dairelerin genişlikleri ise 108 metrekare ile 148 metrekare arasında değişiyor. Nida Park Rezidans Projesi 7 bin metrekarelik geniş bir alana yayılmış durumda.

Nida Park Rezidans projesi daire fiyatları
Nida Park Rezidans projesi tamamlandıktan sonra dairelerin satışa çıkış listelerindeki fiyatları ise; 1+1 stüdyo daireler için 774 bin ile 973 bin TL arasında değişirken, 2+1 daireler için 547 bin ile 644 bin TL arası bir fiyat öngörülüyor. 60 ay ile 120 ay arasında değişen taksitlendirme olanakları da mevcut. İsterseniz aldığınız konutu 5 yıl ya da 10 yıl boyunca kira öder gibi taksit ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Nida Park Rezidans projesi ödeme seçenekleri
Öngörülen fiyatın %5'i kadarını peşin öderseniz ev sahibi olabilme imkanınız var. Tabi geri kalan parayı uygun şart ve koşullarda taksitlendirmeniz gerekiyor. Bunun için bankadan kredi çekebilme kolaylığı da sağlanıyor. Nida Park Rezidans Evleri'nde spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, yüzme havuzu gibi ortak kullanım alanları da mevcut.