Best Point projesinin satışını HY Proje A.Ş. üstlendi

MAKRO ve UYUM marketleri, Batıkent Ergazi’de (SGK hizmet binası karşısı) başlayacakları 1686 dairelik inşaat projesinin satış ve pazarlamasını yapmak üzere HY Proje A.Ş. ile anlaştı.

Best Point projesinin satışını HY Proje A.Ş. üstlendi

Best Point projesi, Batıkent merkezde yeni iş ve yaşam merkezi olarak tasarlandı. Projede cadde mağazaları ve 1+1, 2+1 tipte daireler olacak, talep durumunda 3+1 daireler de yapılacak. Best Point’in yeri ve konumunun Batıkent merkezinde olmasının büyük avantaj sağlayacağı belirtiliyor. Projeyi, 25 yıllık tecrübesi ile yerli perakendede en büyük marketler zinciri olan Makromarket’in gerçekleştiriyor olması, güven unsurunu daha baştan garanti ediyor.

Gayrimenkule yön veren kuruluş
Best Point’in satış ve pazarlama hizmetlerini üstlenen HY Grup başlıca; finansal kampanya modellemesi, gayrimenkul değerleme, yatırım projeleri fizibilite analizi, gayrimenkul geliştirme  danışmanlığı, şirketlerin aktiflerinin değerlendirilmesi, şirket araştırması, gayrimenkul mevzuatı danışmanlığı, şehircilik ve kentsel dönüşüm danışmanlığı, proje yönetimi danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteriyor.  

HY Grup piyasaya yön veriyor
HY Grup Yönetim Kurulu Başkanı Harun Acar
, Ankara’da şu an proje satışında piyasaya yön veren konumda olduklarının altını çizerek, şunları söyledi:

“Verdiğimiz hizmet sadece konut satmak değil. Bir firmaya verdiğimiz hizmetler finansal kampanya modellemesi, reklam, pazarlama, halkla ilişkiler ve proje yönetim hizmetleri başta çok geniş bir yelpazede. Gayrimenkul değerlemesini en iyi yapabilmek için piyasayı takip ederek ekonomiyi analiz eden, emlak ve gayrimenkul sektörlerinde yönetici olarak çalışmış uzman personeliyle, inşaat özelliklerini bilen mimarları,  mühendisleriyle İstanbul ve Ankara’da  hizmet veren dev bir ekibiz. Bizi güçlü kılan kullandığımız satış pazarlama argümanların yanı sıra teknolojiyi 10 yıllık birikimimizle işimizde kullanmamız. Bir diğer hizmetimiz ise müşteri bulma merkezimizin olması… Gayrimenkul piyasasına yön veren konumdayız. HY Gayrimenkul Şirketler Grubu olarak 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren gayrimenkul satış danışma ve pazarlama şirketlerimizle birçok projeye imza atmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Şimdi Best Point’le, bu gurur zincirimize yeni ve çok önemli bir halkayı eklemenin heyecan ve onurunu yaşıyoruz.”

Firma Bilgisi: makro-uyum market
Proje Bilgisi: best point