Beton 2013, İstanbul Fuar Merkezi’nde

Beton 2013 Fuarı 21-24 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeni Fuar Kompleksi’nde gerçekleşecek

Beton 2013, İstanbul Fuar Merkezi’nde

21 Şubat 2013 / emlakwebtv
Beton 2013 Fuarı; hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerinde kullanılan tüm araç, makine, ekipman ve ham madde üreticilerini, bir kez daha kullanıcıları ile bir araya getiriyor.  Sektörün tüm ihtiyaç ve yeniliklerini toplu olarak inceleme ve alım yapabilmeye olanak sağlayan fuar, 21-24 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeni Fuar Kompleksi’nde gerçekleşecek.
Türkiye, yaklaşık 80 milyon metreküp hazır beton üretimi ve üretici sayısı ile Avrupa’da en fazla hazır beton üreten ülke olarak birinci sırada. 300 milyon ton agrega üretimi ile de Avrupa sıralamasında üst basamaklarda yer alıyor. Ülkemiz, çimento üretiminde ise dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alıyor.
Beton 2013 Fuarıyla eşzamanlı düzenlenecek olan Hazır Beton Kongresi, paneller, sergiler vb. etkinlikler de fuara olan ilgiyi arttıracak. Yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda profesyonelin ziyaret edeceği fuar, kalitesi ve sağladığı yararla etkisinden söz ettirecek ve karşılıklı iş bağlantılarını sağlayarak, sektöre ivme kazandıracaktır.

Detaylı bilgi için http://www.betonfuari.com/