Beton makinesinin sesinden keyif alırım!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, katıldığı Cevizli Bahçe Kentsel Dönüşüm Konutlarının temel atma töreninde ses getirecek açıklamalarda bulundu

Beton makinesinin sesinden keyif alırım!

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Esenler’de gerçekleşen geri dönüşümden elde edilen defterlerin öğrencilere dağıtımında ilgi çekici açıklamalarda bulundu. İdris Güllüce aynı zamanda Cevizli Bahçe Kentsel Dönüşüm Konutlarının temel atma törenine katıldı.

Burada ilginç açıklamalarda bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce “Beton makinesinin sesi bu ülkede hiç eksik olmasın. Bu beton makinesi -ben inşaat mühendisiyim- çok keyif alırım onun sesinden böyle pat pat pat vurdukça. Türkiye kalkınıyor, kalkınacak gelişecek. 2023 ve 2071 hedeflerine gidiyor. O beton pompa vurmaya başlayacak. Türkiye birilerine rağmen kalkınacak. Bu beton pompaları hiç durmasın. Rabbim bu ülkeyi hep böyle kalkındırsın. Silah seslerinin yerine, terörün yerine insanların birbirine acımasızlığı yerine beton santrallerinden beton çıksın ve o beton pompaları insanlara güzel güzel evler, yollar, otobanlar, havaalanları yapsın. Rabbim bunu hep nasip etsin” dedi.

Bakan Güllüce’nin en çok dikkat çeken ve ses getiren açıklamaları da şöyle oldu:

Beton makinesinin sesi bu ülkede hiç eksik olmasın. Bu beton makinesi -ben inşaat mühendisiyim- çok keyif alırım onun sesinden böyle pat pat pat vurdukça. Türkiye kalkınıyor, kalkınacak gelişecek.