Beyaz Center Residence Beylikdüzü!

Beyaz İnşaat imzası ile yükselen Beyaz Center Residence Beylikdüzü 4 bin 288 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor

Beyaz Center Residence Beylikdüzü!

Beyaz İnşaat imzası ile yükselen Beyaz Center Residence Beylikdüzü 4 bin 288 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Beyaz Center Residence satılık daire  büyüklükleri 90 ile 153 metrekare arasında değişiyor. 

İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen Beyaz Center Residence projesi dikdörtgen olarak yükseliyor. Avrupa mimarisinden esinlenerek yapılan projede daireler oturuma hazır. Beyaz Center Residence Beylikdüzü 4 katlı ve birleşik 2 bloktan oluşuyor. Projede dairelerin yanı sıra 27 adet dükkan da bulunuyor. 

Beyaz Center Residence fiyatlarının 190 bin lira ile 400 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Beyaz Center Residence projesinde daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabilir. 

Beyaz Center Residence Beylikdüzü sosyal imkanları arasında; kameralı güvenlik, Türk hamamı, açık otopark, sosyal tesis, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik ve fitness merkezi bulunuyor. Beyaz Center Residence projesi dairelerinde ankastre beyaz eşya, balkon, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer yer alıyor. 

Beyaz Center Residence iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Barış Mahallesi Eğitim Vadisi Bulvarı No: 1 Beylikdüzü - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 872 76 66
Web adresi : www.beyaz-insaat.com
E-posta adresi : info@beyaz-insaat.com

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Beyaz Center Residence