Beyaz İnşaat'tan dev proje: Beyaz Park Topkapı

Beyaz İnşaat tarafından Topkapı'da hayata geçirilecek 100 milyon TL'lik Beyaz Park Topkapı projesinde inşa çalışmaları start aldı. Firma Ekim ayındaki lansman öncesinde peşinatlı ön talep toplama döneminin de başladığını açıkladı

Beyaz İnşaat'tan dev proje: Beyaz Park Topkapı

İstanbul'un merkezi semtlerinden biri olan Tapkapı'da inşa edilen Beyaz Park Topkapı'da inşaatla birlikte, lansman öncesi peşinatlı ön talep toplama dönemi de başladı. Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan projenin tanıtımı Ekim ayında yapılacak.

Beyaz İnşaat'tan yeni proje
Daha önce Mira Rezidans, Beyaz Rezidans 1, Beyaz Rezidans gibi projeleri hayata geçiren Beyaz İnşaat, yeni projesi Beyaz Park Topkapı için de çalışmalarına başladı. İstanbul'un en merkezi semtlerinden biri olan Topkapı'da inşa edilecek olan proje 100 milyon TL'ye mâlolacak. Beyaz Park Topkapı, toplamda 85 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 370 konut ve dört bin metrekareyi uzanan ticari ünite alanlarına sahip olacak. 

Beyaz İnşaat'tan dev proje: Beyaz Park Topkapı

100 milyon TL'Lik proje: Beyaz Park Topkapı
Beyaz Park Topkapı projesinin bölgenin en değerli noktalarında biri üzerinde konumlandırıldığını vurgulayan Beyaz İnşaat Yönetim kurulu Başkanı Muammer Beyaz, proje üzerinde uzun zamandır çalışıldığını vurguladı. Beyaz, projenin her detayı için ayrıntılı ve özenli bir çalışma yürütüldüğünü ve 85 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projenin 100 milyon TL'ye mal olacağını söyledi. Beyaz:

"Projenin 11 bin metrekaresi sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayırarak ferah bir yaşam alanı oluşturuyoruz.  Projenin bitiminde yaklaşık 1.200 kişinin yaşayacağı Beyaz Park Topkapı’nın mimarisinde Sabri Paşayiğit Design Office ve RSG İç Mimarlık ofisleriyle çalıştık. Şuan peşinatlı ön talep toplama sürecinde olduğumuz projemizi Ekim ayında satışa sunacağız.” dedi.

410 bin TL'den başlayan fiyatlar
Toplamda 370 konut ve dört bin metrekarelik ticari alan içeren projede 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire tipleri yer alıyor. Projede fiyatlar 410 bin TL'den başlarken, firma yatırımcılara ödeme kolaylıkları da sunmaya hazırlanıyor. Projede 120 aya kadar anlaşmalı banka krdesi yanında, yüzde 25 peşinat ile Beyaz İnşaat bünyesinde 30 aya kadar vadelendirme yapılabilecek. 

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Beyaz Park