Beyaz Park Topkapı Fiyatları 395 Bin TL'den!

Beyaz İnşaat tarafından İstanbul Topkapı'da hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı fiyatları 395 bin TL'den başlıyor

Beyaz Park Topkapı Fiyatları 395 Bin TL'den!

Beyaz İnşaat tarafından İstanbul Topkapı'da hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı fiyatları 395 bin TL'den başlıyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Beyaz Park Topkapı projesi 15 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Projede daire alanları 70 ila 210 metrekare arasında değişiyor. 371 adet konuttan oluşan proje 5 bloktan meydana geliyor.

Açık otopark, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, sauna, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, güvenlik, çocuk yüzme havuzu gibi sosyal alanların yer aldığı projenin dairelerinden ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Beyaz Park projesinde metrekare fiyatları 5 bin liradan başlıyor. Beyaz Park Topkapı satılık daire fiyatları ise 395 bin liradan başlıyor. Teslime kadar bütün dairelerin satılması planlanan projede anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor. 

Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan Beyaz Park projesinde 4 bin metrekarelik alanda ise ticari üniteler bulunuyor. Proje 100 milyon TL yatırım değerine sahip. Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Topkapı Beyaz Park projesi metro, metrobüs ve toplu taşıma araçlarına yakın bir konumda yükseliyor. 

Beyaz Park Topkapı adres bilgisi : Davutpaşa Caddesi Topkapı - İstanbul 

Beyaz Park Topkapı iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 29 30
Web adresi : beyazparktopkapi.com
E-posta adresi : info@beyazinsaat.com.tr

 

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Beyaz Park Topkapı