Beyaz Park Topkapı fiyatları!

Beyaz Park Topkapı fiyatları 410 bin TL'den başlangıç gçsteriyor

Beyaz Park Topkapı fiyatları!

Beyaz Park Topkapı fiyatlarına değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Büyüklükleri 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen dairelerden meydana gelen Beyaz Park Topkapı’da 370 adet daire bulunuyor. Beyaz Park Topkapı 15 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

Beyaz Park Topkapı satılık daire sahiplerine açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, sauna ile Türk hamamı gibi hizmetler sunuyor.

Beyaz Park Topkapı projesi 100 milyon lira yatırımla Beyaz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 370 konut ve ticari ünitelerden oluşan Beyaz Park Topkapı ödeme planı kapsamında 120 aya kadar bankalar aracılığıyla kredi ve yüzde 25 peşinat ile firma bünyesinde 30 aya kadar vadelendirme yapılabiliyor. Beyaz Park Topkapı fiyatları da 410 bin TL’den başlıyor.

Ön talep toplama sürecinin devam ettiği Beyaz Park Topkapı merkezi konumuyla da önem arz ediyor. Beyaz Park Topkapı metro, metrobüs ve toplu taşıma araçlarına yakın mesafede yükseliyor.

Beyaz Park Topkapı adres bilgisi şöyle; Davutpaşa Caddesi Topkapı – İstanbul

Beyaz Park Topkapı iletişim bilgileri                                   
Telefon: 444 29 30
Web adresi: www.beyazinsaat.com.tr

 

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Beyaz Park Topkapı