Beyaz Park Topkapı Projesi Lansmanı 11 Kasım'da!

Beyaz İnşaat'ın Topkapı'da hayata geçirdiği Beyaz Park Topkapı projesinin lansmanı 11 Kasım'da yapılacak

Beyaz Park Topkapı Projesi Lansmanı 11 Kasım'da!

Beyaz İnşaat'ın Topkapı'da hayata geçirdiği Beyaz Park Topkapı projesinin lansmanı 11 Kasım'da yapılacak. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen projede 370 adet daire bulunuyor. Beyaz Park Topkapı satılık daire alanları 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. 

15 bin metrekare alan üzerinde yükselecek olan Beyaz Park Topkapı teslimleri ise Aralık 2017'de yapılacak. Lansman öncesi satışların başladığı projede daire fiyatları 410 bin liradan başlıyor. 11 Kasım'da lansmanını yapacak olan Beyaz İnşaat Beyaz Park Topkapı 5 bloktan meydana geliyor. 

Akşam Gazetesi binasının olduğu arsa ve Atlı Zincir'e ait arsayı satın alarak burada projeye başlayan Beyaz İnşaat inşaat çalışmalarına başladı. Beyaz Park projesinde dairelerin yanı sıra 4 bin metrekarelik alan ticari üniteler için ayrılıyor. 

Beyaz Park Topkapı fiyatları 410 bin liradan başlıyor. Lansman sonrası açıklanması beklenen güncel fiyatlar ise henüz bilinmiyor. Projede banka kredisi kullanılabildiği gibi aynı zamanda firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

Açık otopark, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, kameralı güvenlik, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları ve güvenlik gibi imkanların yer aldığı projenin dairelerinde merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Topkapı Beyaz Park projesi ana arterlere yakın bir konumda yükseliyor. Projeden metro, metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarına ulaşım oldukça kolay. Sabri Paşayiğit Design Office ve RSG İç Mimarlık imzası ile yükselen Beyaz Park projesi 100 milyon lira yatırım değerine sahip. 

Beyaz Park Topkapı adres bilgisi : Davutpaşa Caddesi Topkapı - İstanbul 

Beyaz Park Topkapı iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 29 30
Web adresi : beyazparktopkapi.com
E-posta adresi : info@beyazinsaat.com.tr

 

Firma Bilgisi: Beyaz Inşaat
Proje Bilgisi: Beyaz Park Topkapı