Beyaz Park Topkapı projesi teslimleri 2017'de!

Beyaz İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesi teslimleri 2017 yılında yapılacak

Beyaz Park Topkapı projesi teslimleri 2017'de!

Beyaz İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesi teslimleri 2017 yılında yapılacak. 15 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede toplam 371 adet daire bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen Beyaz Park Topkapı projesi satılık daire alanları 70 ila 210 metrekare arasında değişiyor. 

Açık otopark, kapalı otopark, kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı gibi sosyal ayrıcalıkların bulunduğu projenin dairelerinde ankastre ürünler ve ebeveyn banyosu yer alıyor. 

Beyaz Park Topkapı projesi teslimleri 2017'de!

Beyaz Park Topkapı projesi fiyatları 450 bin lira ile 1 milyon 350 bin lira arasında değişiyor. Banka kredisi için uygun durumda olan projeden daire sahibi olmak isteyenlere farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede teslimle kadar bütün dairelerin satılması planlanıyor. 

5 bloktan oluşan Beyaz Park Topkapı projesinde 4 bin metrekare alan üzerinde yer alacak bir ticari ünite de bulunuyor. 100 milyon TL yatırım değerine sahip olan Beyaz Park Topkapı projesi, ana arterlere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Metro, metrobüs toplu taşımalara yakın konumda yer alan projede tamamlandığında 1.200 kişinin yaşaması bekleniyor. 

Beyaz Park Topkapı projesi teslimleri 2017'de!

Beyaz Park Topkapı projesi teslimlerinin Aralık 2017'de yapılması planlanıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Beyaz Park Topkapı projesi, Sabri Paşayiğit Design Office ve RSG İç Mimarlık imzası taşıyor. Projede yüzde 1 KDV uygulanıyor. 

Firma Bilgisi: Beyaz İnşaat A.Ş.
Proje Bilgisi: Beyaz Park Topkapı