Beyaz Park Topkapı'da fırsat dönemi

İstanbul'un en merkezi semtlerinden Topkapı'da inşa edilen Beyaz Park Topkapı'da 60 aya 0.95 faiz oranıyla kredi olanağı sunuluyor. Projede fiyatlar 410.000 TL'den başlıyor

Beyaz Park Topkapı'da fırsat dönemi

İstanbul'un en köklü semtlerinden Topkapı'da150 milyon TL'lik yatırım bedeli ile inşa edilen Beyaz Park Topkapı projesinde fırsat dönemi sürüyor. 86 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Beyaz Park Topkapı'ya yatırımcının ilgisi her geçen gün büyüyor.

Beyaz Park Topkapı'da fırsat dönemi
Kalite ve konforun ön planda tutulduğu Beyaz Park Topkapı'da daire fiyatları 410.000 TL'den başlıyor. Yatırımcı için alternatif ödeme planlarının da hazırlandığı projede, anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 aya 0.95'lik uygun faiz oranlarıyla kredi kullanabilme olanağı sunuluyor. 

Beyaz Park Topkapı projesi
Toplamda 371 konut ve tamamı dört bin metrekareyi bulan ticari ünitelere yer verilen Beyaz Park Topkapı'nın 11 bin metrekarelik kısmı sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrıldı. Projenin tamamlanmasının ardından 1.200 kişiyi barındırması bekleniyor.  Projenin mimarisi Sabri Paşayiğit ve RSG İç Mimarlık tarafından gerçekleştiriliyor.

Beyaz Park Topkapı porjesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerden meydana geliyor. Dairelerin genişlikleri ise 70 metrekareden başlayarak 210 metrekareye kadar genişleyebiliyor.

Beyaz Park Topkapı'da fırsat dönemi

Davutpaşa metro durağına 200, Cevizlibağ metrobüs durağına 600 metre mesafede konumlanan Beyaz Park Topkapı, Esenler Otogarı'na ise 3.5 kilometrelik uzaklıkta yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı'na 10, Yenikapı Deniz Otobüsü İskelesine 6.5 kilometrelik uzaklıkta yer alıyor.

İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla sürdüğü Beyaz Park Topkapı projesinde teslimlerin Aralık 2017 tarihinde başlaması bekleniyor.

Proje Bilgisi: Beyaz Park Topkapı