Beyazhane projesi Nisan 2017'de teslim edilecek

Beyaz İnşaat A.Ş. imzası ile İstanbul Kağıthane'de kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Beyazhane projesi Nisan 2017'de teslim edilecek

Beyazhane projesi Nisan 2017'de teslim edilecek

Beyaz İnşaat A.Ş. imzası ile İstanbul Kağıthane'de kentsel dönüşüm projesi olarak yükselen Beyazhane projesi Nisan 2017'de teslim edilecek. 1380 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Beyazhane projesi 117 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu Kağıtahane Beyazhane projesi satılık daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. 

Beyazhane projesi Nisan 2017'de teslim edilecek

Nisan 2017'de teslim edilmesi planlanan Beyazhane projesi sosyal donatıları içerisinde; fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve kafe yer alıyor. Beyazhane projesi dairelerinde ise ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor. Beyazhane Kağıthane projesinde daire alanları şöyle; 1+1 daireler 50 metrekare, 2+1 daireler 70 metrekare ile 120 metrekare arasında tasarlanıyor. Proje 15 katlı tek bloktan meydana geliyor. 

Beyazhane projesi Nisan 2017'de teslim edilecek

Kağıthane Beyazhane fiyatları 285 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Kağıthane Beyazhane projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyorlar. Projede peşinat olarak ise konut bedelinin yüzde 25'i ödeniyor. Beyazhane kiralık daire fiyatlarının ise 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. 

Beyazhane projesi Nisan 2017'de teslim edilecek

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa edilen Kağıthane Beyazhane projesi butik konsepti ile dikkat çekiyor. Yatırımcılar tarafından ilgi gören proje, ana arterlere olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Beyazhane teslim tarihi olarak 2017 yılı Nisan ayını veriyor. Beyaz İnşaat A.Ş. imzası taşıyan Beyazhane projesi İstanbul'un yeni silikon vadisi Kağıthane'de kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. 

 

Firma Bilgisi: Beyaz İnşaat A.Ş.
Proje Bilgisi: Beyazhane